2733
2734
عنوان

شوهرم رفت کروناهارو بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 78363 بازدید | 80 پست

خداییش این چند وقت اینقدر فحش دادم قسمت فحش دونی بدنم خالی شده ، قربون دستت اگر داری جا من چندتا خودت بهشون فحش بده 

همیشه سعی کردم یه رنگ باشم و صادق اما فهمیدم خیلی ها لیاقت ندارن ، هیچ وقت دلم نمی خواست آه بکشم اما امروز به این نتیجه رسیدم برای بعضی ها هر ثانیه کشیدن هم کمه ، اگر دوست داشتین برام دعا کنید به مرادم برسم 🌺🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انسان نیستن درکت میکنم اعصاب ادم میکشن میخوای سرت بکوبی به دیوار بازشانس اوردی خودشون میرن مال من هرجا برن باید همسرجان من ببره منم حتی مریضم باشم هرچیم باشه بمیرمم چندشبم‌بمونن مجبورم برم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2731

خودت ماسک و دستکش بزن  وقتی هم اومدن  حسابی سرفه کن 😏

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2738
خدا ان شاءالله هدایتشون کنه😣 منم روزانه مجبورم ۴ تا امپول بزنم  خانومی ک میاد برام تو خونه ا ...

امروز رفتم خانه بهداشت پرونده باز کنه نزاشتن برم تو گفتن برو خونه مشکل داشتی برو بیمارستان 😐اومدم یه استرسی وارد بدنم شده نگو

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

فوشام تموم شده از بس تواین مدت به اینجورافراد فوش دادم.نمیفهمن حتماباید یه چیزیشون بشه تاقدر عافیت دستشون بیاد

تماشا کردن شغل دوم اکثر ماهاست؛البته اگر قضاوت کردن را شغل اول مان حساب کنید

شوهر منم از شنبه میخواد بره سرکار لجبااااز😬

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

جالبه اون خانواده هایی ک بهداشت رو رعایت نمیکنن

شوهرت وقتی برگشت حسابی ضدعفونیش کن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
در مورد امضات میشه نظر خودتم بدونم . بنظر خودت چیه؟

ببخشید؟نظر خودم ینی چی چیه؟

نظر خودمه همین

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
خدا ان شاءالله هدایتشون کنه😣 منم روزانه مجبورم ۴ تا امپول بزنم  خانومی ک میاد برام تو خونه ا ...

.

من همسرم بخاطر این شرایط مجبورشده یاد بگیره و خودش برام میزنه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
بیچاره ما شمالیا. بگو انتظاری از بیمارستانا نداشته باشن که پره. 

بخدا من دلم خیلی میسوزه برای شما، اونجا هم شده پاتوق اصلا درک نمی کنن بخدا، ما اهواز هستیم خیابونا سوت و  کور، همه چی تعطیل مردم خوب رعایت می کنن اما خب پلاک تهران و شیراز و اصفهان و .... تو شهر می بینیم اما نه باندازه شمال ، توکل به خدا

خواهر که داشته باشی شبهای دلگیر نداری
2706