1676
1605
عنوان

شوهرم رفت کروناهارو بیاره

78071 بازدید | 80 پست

خونه مادرشوعرم دوتا کوچه اونور تره از صب گیر داده میخام برم ببینمشون هرچی میگم نرو کرونا هست گوش نداد الانم رفت من باهاش نرفتم

اوناهم اصلا مراعات نمیکنن دید بازدیدشونم سرجاشه یگ هفته دیگ هم میخان برن شمال پلاکشون بومی اونجایه فککککک کنم

فحش# .به خانواده شوهرم ازاده

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77

عروس بدجنس

برای مادرشدنم دعاکنید ممنونم😘خسته شدم ازانتظار●خدایاخودت بمارحم کن...√۹۶گذشت√97گذشت√98گذشت....رسیدم ب اولین ماه سال جدید بیصبرانه درانتظارت بودم مادر!!! ولی افسوس ک این ماهم مث ماها وسال هادیگه گذشت99/1/18 اولین Priامسال!!خدایاخودت امسال روبرامون سال پرازخبرای خوش کن...همه بگین آمیــــــــــن

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

وقتی اومد اول بفرست دستاشو بشوره قشنگ.بعد لباساشو بشور.بعد بفرستش حموم

خیلی ستمه اگه بعد تو تابستون بفهمی کرونا نه تنها ازبین نمیره بلکه توسط پشه منتقل میشه😶مثلا تو دیگه تو وایتکس هم بخوابی دیگه فایده نداره یه پشه که ناقل باشه حله😈از الان برید پشه بند بخریدد😶

خدا ان شاءالله هدایتشون کنه😣

منم روزانه مجبورم ۴ تا امپول بزنم 

خانومی ک میاد برام تو خونه امپول میزنه اصلا رعایت نمیکنه و مهمان نیره و میاد براشون 

دعا کنید خدا بهم رحم کنه 😔😔

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میشه برای سلامت دنیا اومدن بچه هام یه صلوات بفرستید ....هم هماتوم دارم و هم جفت سرراهی 😔😔

واییییییی خب با ماسک میرفت...دیگه مسافرت یه استان دیگه واقعا خطرناکههههها😐😐😐

بعضی ها را فقط میشود آرزو کرد داشتنشان محال ترین اتفاق ممکن است...🍃                                         آنکه مست آمد و دستی به دلِ ما زد و رفت...🍃        به قول حضرت حافظ:اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم سمرقند و بخارا راو صائب در جواب می گوید:هر آنکس چیز می بخشد، ز جان خویش می بخشدنه چون حافظ که می بخشد سمرقند و بخارا رااگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم سر و دست و تن و پا راو شهریار در جواب می گوید:هر آنکس چیز می بخشد بسان مرد می بخشدنه چون صائب که می بخشد سر و دست و تن و پا راسر و دست و تن و پا را به خاک گور می بخشندنه بر آن ترک شیرازی که برده جمله دلها رااگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم تمام روح و اجزا را
1665

خداییش این چند وقت اینقدر فحش دادم قسمت فحش دونی بدنم خالی شده ، قربون دستت اگر داری جا من چندتا خودت بهشون فحش بده 

عمر آدم مثل موسیقی می مونه پس سعی کن با تک تک نت هاش عاشقانه برقصی 💃💃

انسان نیستن درکت میکنم اعصاب ادم میکشن میخوای سرت بکوبی به دیوار بازشانس اوردی خودشون میرن مال من هرجا برن باید همسرجان من ببره منم حتی مریضم باشم هرچیم باشه بمیرمم چندشبم‌بمونن مجبورم برم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
1651