2726

یه همسایه داریم حدود دو ساله . من اصلا عادت ندارن دخترمو جایی بفرستم تنهایی خونه کسی چون کوچیکه سه سال و نیم داره.ولی پسر این که کلاس اول هر روز خونه ما میاد بخدا بارها ناهار و شام مونده خونم بدون استثنا هر روز میاد.منم با این همسایمون سلام علیک دارم گرم هستیم تقریبا ولی خونه هم نمیریم زیاد شاید یه بار رفته باشم خونش اونم یه بار اومده.ولی بچش همش میاد.حالا امروز گفتم تو اینستا بهش درخواست بدم.درخواست دادم رد کرد😐 خیلی حس بدی دارم احساس میکنم ضایع شدم.حالم گرفته شده.نمیدونم متوجه میشین چی میگم یا نه

حالا نمیدونم چه جوری باهاش رفتار کنم😖

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=129864099]یه همسایه داریم حدود دو ساله . من اصلا عادت ندارن دخترمو جایی بفرستم تنهایی خونه کسی چون کوچیکه ‌

خب بنظرم این مجازی بازیا رو وارد زندگی حقیقیمون نکنیم،شما همون سلام علیک رو داشته باشین مثل قبل

قطعا ی دلیلی داشته

شایدم گوشی دست بچه بوده یا شاید نفهمیده شمایی

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود ک نمی‌شود ک نمی‌شود 💜الهی و ربی من لی غیرک (خدایا خودت میدونی بجز تو هیچکسو ندارم نگاهتو ازم دریغ نکن😔) 

هیچی 

ناراحت نشو 

خوب لابد فقط فامیلی بوده 

حالا من از همسایه مون که خیلی هم رودرواسی دارم بهم تبریک عید گفت 

منم‌ مدیرم یه تبریک قشنگ گفته فرستادم براش 

الان میبینم زیرش مدیرم اسمش رو نوشته یه آقا هم هست 

آنقدر ناراحتم 

2706