2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند سال پیش از طرف دو نفر تو بازه های مختلف مورد آزار جنسی قرار گرفتم اونموقع بچه بودم و فقط 8 سالم بود نمیدونستم این رفتار ها یعنی چی حالا هر وقت یادم میاد باید یه بلایی سر خودم بیارم تا آروم بگیرم واقعا دارم عذاب میکشم بدترش این که بخاطر شرایط خانوادگی که داریم نمیتونم به هیچکس بگم بعلاوه اینکه یکیشون از اقوام نزدیکمه حالم از خودم به هم میخوره تو رو خدا کمک کنید احساس میکنم پاک نیستم وقتی اینجوری میشم تا به خودم آسیب نزنم آروم نمیگیرم دلم میخواد خودمو بکشم...

بعلاوه پدرم زندگیمون و خیلی سخت کرده هر روز فحاشی و دعوا داریم و اجازه نداریم پامونو از خونه بیرون بزاریم نذاشت ادامه تحصیل بدم درحالی که همیشه رابه یک کلاس بودم مادرم هم توجهی بهم نداره 

اگه خواهر و برادرام ناراحت باشن زمین و زمان و به هم میدوزه و دلداریشون میده و با هاشون همدردی میکنه ولی من که ناراحت میشم یه کلمه فقط میگه ولش کنین این خودش خوب میشه دقیقا مثل همین جمله رو میگه شما بگین من چیکار کنم دارم دیوونه میشم داغون شدم...

سلام...درین زمینه مشاوره تلفنی همکده هست که 10 جلسش 330 هزار یا 2و خورده هست....که نسبتا هزینش بالاست....اگه دلت بخواد من خواهرم روانشناسی میخونه و خودم هم زیاد مطالعه دارم درین باره میتونم کمکت کنم...