2733
2734

نه اصلا 

ساده

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه از هشت ماه میشه نگران بی مزگیش نباش اونا هنوز طعمها رو نچشیدن که بفهمن بدمزس

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2731

من زردچبه و خیلی کم فلفل رشته سبزی رب سرخ میکنم میریزم توش و مرغم هستش عاووولیییی میشه❤️خیلیم دوست داره

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
من زردچبه و خیلی کم فلفل رشته سبزی رب سرخ میکنم میریزم توش و مرغم هستش عاووولیییی میشه❤️خیلیم دوست د ...

البته بچه من نزدیک8ماهه

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

هم پیاز میشه هم زردچوبه هم لیمو ترش

درسته بنداز اگه رفلاکس داره بعد از پخت پیاز رو دربیار بقیه رو میکس کن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738