2726
عنوان

خیانتو میشه بخاطر رفتارهای خوب دیگه بخشید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش خیلیا رفتم فایده نداشت

یه فردی تو صحبت ها بودکه همسرش دقیقا با هر مشکلی میرفت خیانت میکرد و این شده بود توجیه اش ،راهکار ایستادن و اجازه ندادن و کسب عزت نفس،به جای عادی شدن خیانت هر روزه یه آدم،این اطمینان رو میده که این که هست منم برم با زنان و دختران دیگه

2728
خودش نمیاد مشاوره بارها حرف زدم خودم پیش چنتا مشاور رفتم . بارها خواستم تاپیکای خیانت ک میذارن بچه ه ...

ببین عزیزم الان باید ببینی اگر جدا شی شرایط ایندت بهتر از الان میشه یا نه

فعلا بچه دار شدن اصلا به صلاح نیست

پیش خیلیا رفتم فایده نداشت

دوست خوبم منم قبل از بارداری یه شک هایی به همسرم داشتم و متوجه میشدم که چت میکنه و این حرفا و دوسه باری دعوا شد و قول داد تکرار نکنه...دقیقا همسر منم یه فردیه که هرگز فکرشو نمیکردم که یه همچین کارایی بکنه...تو دوران بارداری متوجه شدم...یعنی چتش رو پاک نکرده بود...دنیا رو سرم خراب شد...واقعا روزای وحشتناکی بود...بهش گفتم همون موقع...ودلیل خاستم که چزا؟؟اونم کلی گریه وزاری که من از دوران مجردی انگار به این کار معتاد شدم..هربار میخام بزارم کنار ولی باز تا اعصابم خورد میشه میرم سراغش...والا من این موضوع رو کش ندادم...فورا بخشیدمش و مثل یه بیمار بهش نگاه کردم...سرشو تو خونه گرم کردم...قسم جون بچمونو که خیلی براش عزیزه بهش دادم...خودشم خاست که بزاره کنار

شما اگر بچه نداری بهتره که یکبار بطور جدی وقاطع  با این مساله برخورد کنی ...چند روزی ترکش کن ولی به خانوادت جریان رو نگو....از داشتن گوشی اندروید و داشتن اپلیکیشن ها باید محروم شه تا از سرش بیوفته...چن وقتی تتهاش بزار تا بفهمه ایا کارش اررزش از دست دادن تو رو داره...

2706