2726

هرکس اسم رشته اش هم بگه 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نظرم اینه که ارشد رو بشین خوب بخون دولتی قبول بشی راحت هم هست سخت نیست ، چون من خودمم لیسانسم پیامنور بود و الان ارشدم رو دارم دولتی تهران میخونم ، تازه فهمیدم دانشگاه چیه ، پیامنور هیچی یاد نمیدن مهارت یاد نمیگیری ولی دولتی واقعا بهت اموزش میدن و سطح علمیت رو میبرن بالا . حالا که میخوای ارشد بخونی حیفه بری پیامنور پولم بدی و هیچی هم یاد نگیری سعی کن دولتی بری 

سخت نیس بدون استاد چجوری میخونی؟

نه راحتترم. کتابو انقد میخونم تا سردربیارم قلقش دستم اومده بعد چهارسال 

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
من نظرم اینه که ارشد رو بشین خوب بخون دولتی قبول بشی راحت هم هست سخت نیست ، چون من خودمم لیسانسم پیا ...

من ۸سال پیش لیسانس گرفتم یادم رفته بنظرت میتونم قبول شم؟ثبت نامش کیه؟

من ۸سال پیش لیسانس گرفتم یادم رفته بنظرت میتونم قبول شم؟ثبت نامش کیه؟

اره کافیه با تمرکز بخونی فقط . منم پنج سال فاصله بین لیسانس و ارشدم بود . میتونی بجای هزینه هر ترم شهریه که میخوای بدی بجاش الان بری کلاس کنکور بعد بری دانشگاهای دولتی ایشالله استان تهران قبول بشی که اعتبارش هم بالاست . فکر کنم اذر ماه زمان ثبتنامش هست

اره کافیه با تمرکز بخونی فقط . منم پنج سال فاصله بین لیسانس و ارشدم بود . میتونی بجای هزینه هر ترم ش ...

مرسی عزیزم ان شاالله

اهان من اخه لیسانس دولتی بودم ارشد پیام‌نور پشیمونم

من برعکس تو بودم خیلی راضیم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706