2726

فقط شعار میدن

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولشون

نه تو میمانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این ابادی...به حباب لب یک رود قسم...وبه کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...ان چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند...به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز........لحظه هاتو قشنگ بساز

کار اشتباهی میکنن اگه به پوششت گیر میدن...باید همین جور که هستی قبولت کنن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

چه ربطی داره مگه چجوری حجاب میکنی؟برا خودت ارزش قائل باش!!بهشون اخم کن! اگه خیلی خودتو میپیچی نصیحتت میکنم جوونتر تیپ بزنی منم روسری و ساق دست و اینا رو ست میکردم روسری های رنگی و گیره های قشنگ و مدل چادرهای متنوع هیچکس هم از تیپم بدش نمیومد تازه میخواستن باهام دوست شن

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2706