1711
1714

فقط شعار میدن

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍بالاخره منم به زودی تاپیک میزنم و میگم به عشقم رسیدم😌و عکس گل و حلقه هامونو اینارو میزارم😋آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713

ولشون

نه تو میمانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این ابادی...به حباب لب یک رود قسم...وبه کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...ان چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند...به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز........لحظه هاتو قشنگ بساز

حالا که تعطیله فعلا.  حذف ترم میکنن به احتمال زیاد همه رو .

تو هم محل نزار خودت باش.

چطو به تو گیر ندادن  you don't know me  just ever think   think over dose   just follow me l hello you you الو می     قبل از اینکه دهنتو باز کنی یکمی تینک کن     

کار اشتباهی میکنن اگه به پوششت گیر میدن...باید همین جور که هستی قبولت کنن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
1716

چه ربطی داره مگه چجوری حجاب میکنی؟برا خودت ارزش قائل باش!!بهشون اخم کن! اگه خیلی خودتو میپیچی نصیحتت میکنم جوونتر تیپ بزنی منم روسری و ساق دست و اینا رو ست میکردم روسری های رنگی و گیره های قشنگ و مدل چادرهای متنوع هیچکس هم از تیپم بدش نمیومد تازه میخواستن باهام دوست شن

میشه برای دختر دار شدنم صلوات مهمونم کنین
1709

ی زمانی چادریا ب مانتوییا چپ چپ نگا میکردن الان مانتوییاب چادریا چپ چپ نگا میکنن😒

خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
من همچین موردی ندیدم هیچکیم کاریشون نداشت بنظرم شما دارین اغراق میکنین 

ب خدا تیکه میندازن غیر مستقیم با استوری که مثلا اره تو ظاهر سازی یا حجاب 40 سال داشتیم چی شده 

ولی بنظرم درست نیست این جمله رو به همه دخترهای دانشگاه تعمیم بدی دو سه نفر دوستان همه دانشگاه نیستن....الان اینجا هم میان به همه مانتویی ها تعمیم میدن...

ما چادری هم زیاد داریم که به غیر از پوشش خودشون گیر میدن اساسی هم گیر میدن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
ولی بنظرم درست نیست این جمله رو به همه دخترهای دانشگاه تعمیم بدی دو سه نفر دوستان همه دانشگاه نیستن. ...

اره داریم من میگم.اونا که خودشون شعار میدن پوشش افکار هر کس به خودش مربوطه چرا میخوان با استوری اینا دل منو بشکنن

1651