1874
2075

فقط شعار میدن

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

نظری ندارم😐

جان مادر نمی آیی؟؟؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟ فدای جانت جان مادر....میدانی تصمیم دارم به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه احزانم را گلستان جوانه ات کردی چه صدایت کنم؟جان مادر. راستی مادر، جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟ جان مادر  جانه جانم چه لذت بخش است وقتی حس کنم تو هستی و دست روی شکمم بگذارم و بگویم جان مادر....عشق مادر، خانه ام سوت و کور است نمیایی؟؟چه زیباست در جمع باشم و تو فریاد بزنی ماما بگویم جان مادرنازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی  بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.جان مادر پیشانی ات را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روزی شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی و لباس نوزادی بر تن داشته باشی، آخ ،که چه لذتی دارد ماچی از بین دو ابرو ات بگیرم و بگویم خدایا شکر که جان دوباره دادی به وجودم آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم تنم میلرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت من عاشقت هستم جان مادر مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شدم دیگر توانی برایم نمانده تورا می خواهم جان مادر(دوست عزیزم من دو بار بچه سقط کردم و حال روحی مناسبی ندارم برای بچه دار شدنم دعا میکنی؟)   
2077

ولشون

نه تو میمانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این ابادی...به حباب لب یک رود قسم...وبه کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...ان چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند...به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز........لحظه هاتو قشنگ بساز

کار اشتباهی میکنن اگه به پوششت گیر میدن...باید همین جور که هستی قبولت کنن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2051

چه ربطی داره مگه چجوری حجاب میکنی؟برا خودت ارزش قائل باش!!بهشون اخم کن! اگه خیلی خودتو میپیچی نصیحتت میکنم جوونتر تیپ بزنی منم روسری و ساق دست و اینا رو ست میکردم روسری های رنگی و گیره های قشنگ و مدل چادرهای متنوع هیچکس هم از تیپم بدش نمیومد تازه میخواستن باهام دوست شن

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2082

ی زمانی چادریا ب مانتوییا چپ چپ نگا میکردن الان مانتوییاب چادریا چپ چپ نگا میکنن😒

بی احساس دیدی گفتم ته این رابطه بن بسته 💔دیدی قلب سنگیت از هیچی نمیترسه 💔بی احسـاس💔 لعنت ب اون شب ک تو گفتی من دیگه بر نمیگردم💔 لعنت ب اون شب که تا صبح گریه میکردم 💔شادمهر    Aşk acısı taşımayan yürek ;ya deliye aitrir, ya ölüyeMevlana     هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو از حقش محروم کردی...           دیگه باید بری اگه حال دلمون بده اخه مگه این رابطه چه گلی به سرمون زده بیا دیگه باور کن بینمون هیچ حسی نیست این تاثیر داروی بی حسی نیست ما زبون همو بلد نشدیم آخر نیست غمت شاید نکنی باور مرگ ی بار شیون ی بار سخته ولی برو منو راحت بذار نشد که بشه خب نخواستی بشه مگه قلب من دیگه تا کجا میکشه           #پازل          خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
من همچین موردی ندیدم هیچکیم کاریشون نداشت بنظرم شما دارین اغراق میکنین 

ب خدا تیکه میندازن غیر مستقیم با استوری که مثلا اره تو ظاهر سازی یا حجاب 40 سال داشتیم چی شده 

ولی بنظرم درست نیست این جمله رو به همه دخترهای دانشگاه تعمیم بدی دو سه نفر دوستان همه دانشگاه نیستن....الان اینجا هم میان به همه مانتویی ها تعمیم میدن...

ما چادری هم زیاد داریم که به غیر از پوشش خودشون گیر میدن اساسی هم گیر میدن

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
ولی بنظرم درست نیست این جمله رو به همه دخترهای دانشگاه تعمیم بدی دو سه نفر دوستان همه دانشگاه نیستن. ...

اره داریم من میگم.اونا که خودشون شعار میدن پوشش افکار هر کس به خودش مربوطه چرا میخوان با استوری اینا دل منو بشکنن

1718