2733
2734

ن اصلا ساید الرژی هس

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما زن وشوهر دو روز تب داریم انگارنه انگارفقط عرق کاسنی میخوریم بدنمون خنک میشه بازبرمیگرده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

سرفه ی تنها که نشانه کرونا نیست. بعدشم اگر باشه میتونین از پیشرفتش جلوگیری کنین.

شلغم ،لبو، لیموترش، سیاه دانه، غذاهایی با طبع گرم و مقوی براش حاضر کن به امید خدا خیلی زود خوب میشه. اصلا نگران نباش.

من تجربه دارم این چیزا همه رو تو دوران کرونا مصرف کردم گلودرد داشتم خوب شدم حس بویاییمم رفته بود برگشت.شوهرمم همینطور بود

2738
سرفه ی تنها که نشانه کرونا نیست. بعدشم اگر باشه میتونین از پیشرفتش جلوگیری کنین. شلغم ،لبو، لیموترش ...

خانمی علایمشو میگی چجوریه دقیقا؟؟ 

من پسر کوچولومهمیشه سرماخوردست لوزه داره چون مهددمیرفت ولی الان یک ماه و نیمه هعی دارم انتی بیوتیک میدم خوب نمیشه عمش میگه سردردم بدن دردم سرفه هاش گاهی خشکه گاهی خلط دار!!زبونم لال ممکنه کرونا باشه؟؟

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2706