2737
2734
عنوان

لطفا به مشاوره نیاز دارم

114 بازدید | 16 پست

سلام دوستان میدونم تایم خوبی نیست ولی یه موضوعی دو دلم کرده من با یه نفر دوستم ۷ ماهه اصلا فاز ازدواج نداره میگه بهش فکرم نکنم تا اخر میگه دوست بمونیم یکی دیگه هست ۱۳ سال اختلاف سنی  داریم ولی عاشقمه مریض بشم در خونس حتی گفتم این منطقه خونه دوس دارم رفته خریده و به شدت دنبال ازدواج کردنه به نظرتون چیکار کنم ؟؟

فکر اولی رو از سرت بیرون کن 

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

دل خودت چی میگه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تو ول کن اولی نیستی          دلت گیره      به احتمال زیاد هم باهم رابطه ج    دارید (قطعی نه    احتمال میدم)
دومی رو هم بخاطر سن بالاش و اینکه چون دلت با اولی هست   نمی تونی به دومی فکر کنی      > بهش فکر نمی کنی

تحلیل >       اولی هه احتمالا تو رو واسه رابطه می خواد و تفریح         صادقانه هم بهت گفته دیگه         دیگه چجوری باید بهت بگه   تا بفهمی ؟
دومی رو میشه روش حساب کنی
راه حل ش اینه از اولی جدا بشی و چند ماه به خودت زمان بدی و توی این چند ماه مشاوره بری (شاید سه تا شش ماه)  کم کم اولی ه از سرت میوفته (از دل برود هرآنکه از دیده برفت)      و اون موقع به دومی فکر کن و رابطه ات رو باهاش جدی تر کن
به این فکر کن تو اوضاع اقتصادی ناجور   همچین موردی گیرت اومده که عاشق ت ه و همه کار برات می کنه           خودش غنیمت ه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
تو ول کن اولی نیستی          دلت گیره      به احتمال زیاد هم ...

دومی وضع مالیشم خیلی خوبه ولی اولی که باهاش دوستم هر شب گریه زاری که دوست دارم نرو میکنه بخدا گیج شدم من خودمم میخوام یجوری این رابطه رو تموم کنم سر و سامون بدم به زندگیم 

دومی وضع مالیشم خیلی خوبه ولی اولی که باهاش دوستم هر شب گریه زاری که دوست دارم نرو میکنه بخدا گیج شد ...

برو پیش مشاوره           یه مشاوره عالی درجه یک و با تجربه انتخاب کن     (پیش هرکسی نرو)      و  ببین اون چی میگه
همه چی رو هم بهش بگو            بهترین نظر رو اون بهت میده

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706