2733
2734

لطفا اگ کسی بود برامنم بگه

من امسال به اونیک میخام میرسم عقد میکنم اگ اره کی؟

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا اگ کسی بود برامنم بگه من امسال به اونیک میخام میرسم عقد میکنم اگ اره کی؟

با کسی غیر از اون

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑
2731
با کسی غیر از اون

بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟رفتارخونوادش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری میشه؟

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
حس اونی که توذهنمه؛ومیخوامش؛ به من چیه؟باهاش؛ ازدواج میکنم؟

بیخیاله. فکر نمیکنم احتمالش خیلی کمه

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑
2738
با کسی غیر از اون

عمرا😁

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

من چرا بیدار میشم خوابام یادم نمیمونه .فقط یه تصویر خیلی کوچیکی تو ذهنم میخواد از خوابم بیاد ک زودیم میره

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706