2733
2734
عنوان

مامانااااااا

26 بازدید | 5 پست

دخترم دوسالشه یکاری بخادانجام ندیم یاعصبی بشه خودشومیزنه .میزنه ب صورتش ب سرش،شوهرم میگه هیچی نگوعکس العمل نشون بدی بدتره.من هی هیچی نمیگم بازبدترانجام میده.خیلی ناراحتم

❤خدایاشکرت❤خدایاهمه مریضاروشفابده...هوای ماروهم داشته باش..نوکرتم

آخی عزیزم کلا دو ساله ها یکم عصبی میشن چون داره یه مرحله از تکامل شخصیتیشو‌میگذرونه و میخواد مستقل شه جون نمیتونن پیرامونشونو کنترل کنن یکم پرخاشگر میشن.با حوصله سعی کن آرومش کنی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
آخی عزیزم کلا دو ساله ها یکم عصبی میشن چون داره یه مرحله از تکامل شخصیتیشو‌میگذرونه و میخواد مستقل ش ...

باباش ک میگه هسچی نگوبزارفراموش کنه.من هرچی میگم نکن بدترش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باباش ک میگه هسچی نگوبزارفراموش کنه.من هرچی میگم نکن بدترش میکنه

به نظرم بهتره تا چايي كه ميشه خودتونو بزنيد به اون راه يا اگه به لج افتاده محل رو ترك كنيد تنها باشه يا موضوع رو عوض كنيد با توجه به شرايط يكي از راه حل هارو انجام بديد تا دوره اش بگذره.كلا بچه هام موندن خونه عصبي تر هم شدن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
به نظرم بهتره تا چايي كه ميشه خودتونو بزنيد به اون راه يا اگه به لج افتاده محل رو ترك كنيد تنها باشه ...

اره خدایی رنگ بیرون ندیدن ک.خدایااین مرحلم بسلامتی بگذرونیم

اره خدایی رنگ بیرون ندیدن ک.خدایااین مرحلم بسلامتی بگذرونیم

الهي آمين ❤️