2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقد زنا باید درد بکشن...من نمیخوام😩😩😩😩

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
من خیلی استرس گرفتم میگن دردش خیلی زیاده  ببخشید فقط نگاه میکنه یا نه معاینه میکنه؟؟

معاینه کمی درد داره

ولی نباید بذاری مدام معاینه کنن

بخیه نه

اصلا بی حس شده هیچی نمیفهمی

برا منو اصلا بی حس نکرد بخیه زد هیچی نفهمیدم

ولی بعضیا بی حس میکنن

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
معاینه کمی درد داره ولی نباید بذاری مدام معاینه کنن بخیه نه اصلا بی حس شده هیچی نمیفهمی برا منو ...

زایمان کردم‌ میخوام واسه معاینه بخیه هام برم 

منم واسه بخیه زدن بی حس نبودم سوزنو قشنگ احساس میکردم

من گاهی فک میکنم چرا انقد با بقیه متفاوتم پسرم طبیعی بدنیا اومد ۳.۶۰۰ بود وزنش درد شدیدی داشتم ولی فقط در حد ۵ دقه بعدش پسدم بدنیا اومد الانم شما میگی معاینه درد داره تعجب میکنم احخ بخیه منو فقط نگاه کرد حتی دستم بهم نزد دکترم انگار از سرش باز کرده منو😂😂😂

لبریزم از سکوت بسیار
من گاهی فک میکنم چرا انقد با بقیه متفاوتم پسرم طبیعی بدنیا اومد ۳.۶۰۰ بود وزنش درد شدیدی داشتم ولی ف ...

وااایی خوش بحالت 

اخه جاری من رفت واسه معاینه ی بخیه ها میگفت قشنگ معاینه کرد از حالم رفته بود واسه همین خیلی استرس دارم

وااایی خوش بحالت  اخه جاری من رفت واسه معاینه ی بخیه ها میگفت قشنگ معاینه کرد از حالم رفته بود ...

نمیدونم والا من که رفتم فقط نگاه کرد عفونت نکرده باشه حتی انگشتشم بهم نخورد

لبریزم از سکوت بسیار
2706