2410
2553

اصلا اصرار به خوردن نکنه به زیر انداز پهن کن بذار جلوش باهاش باری کنه و بخوره من پسرم نوقع خوردن به اسباب بازی هاش که مرغ و خروس و گاو و گوسفندن هم غذا میده 😂

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
دختر منم دو سالشه. بیشتر غذاهای تیلیتی دوست داره. مثل ابگوشت و اشکنه و ... الان حدود یک ماهی هست که ...

الهی بمیرم شیرخشکی که طوری نمیشه بهش بده گناه داره حداقل شیر پاستوریزه یا ابمیوه بریز تو پستونک بده بخوره گناه داره بچه

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم حدودا سه سالش بود بخاطر بی اشتهایی و کم وزنی بردمش دکتر بهش شربت راسیپ داد خیلی تاثیر داشت& ...

یعنی برا دخترمنم این شربت اثر میکنه؟

باز امشب غزلی کنج دلم زندانیست،آسمان شب بی حوصله ام طوفانیست،هیچ کس تلخی لبخند مرا درک نکرد؛های های دل دیوانه من پنهانیست
2456
الهی بمیرم شیرخشکی که طوری نمیشه بهش بده گناه داره حداقل شیر پاستوریزه یا ابمیوه بریز تو پستونک بده ...

نه شیر شبانه خوب نیس دندونهاش هراب میشه  هر شب برا بچه هاتون مسواک بزنین بچه ها گناه دارن بخوان دندون درد بکشن

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
منم دخترمو ازشیر گرفتم تا به غذا بیوفته اما اصلا تاثیری نداشت

دختر من غذا خوردنش بهتر شده ولی خیلی لاغر شده خیلی به شیر وابسته بود. هر چقدر هم غذا بخوره وزن نمیگیره. البته به جز غذا هیچی نمیخوره نه میوه نه ابمیوه. یه کم هم حله و هوله میخوره با بستنی هم بعضی وقتها

یعنی برا دخترمنم این شربت اثر میکنه؟

من چند نفر رو دیدم تاثیر داشته ، شربت اشتهاآور کودکانه (راسیپ) دو روز اول یکم بچه خوابالو میشه ولی بعد درست میشه 

من از دکتر پرسیدم عوارض نداره ؟ گفت یه بار هیچی نمیشه چند ماه پشت سر هم عوارض داره بعدش هم غذا نخوردن عوارضش بیشتره

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
نه شیر شبانه خوب نیس دندونهاش هراب میشه  هر شب برا بچه هاتون مسواک بزنین بچه ها گناه دارن بخوان ...

درسته دکترا میگن از شش ماهگی شیر شب ندین ولی تقریبا چیز غیرممکنیه من که دخترم کلا شیر شب نمیخوره خودش ولی اکثرا میدن تا از سرشون بیفته نمیشه که بچرو یه دفعه اذیت کرد باید کم کم قطع کرد نه اینکه بعد دو سال عادت یهو ندی گناه دارن ترک عادت واقعا سخته..

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
2714

ممنون رها جون امتحان میکنم ایشالا که برامنم جواب بده

باز امشب غزلی کنج دلم زندانیست،آسمان شب بی حوصله ام طوفانیست،هیچ کس تلخی لبخند مرا درک نکرد؛های های دل دیوانه من پنهانیست
من پسرم دو سالشع بهش شربت ایمیونیس میدم برا تقویت سیستم ایمنی اش و افرایش اشتها و الحمد لله راضیم

دکتر دخترمم این شربتو تجویز کرد اما من نتیجه ای نگرفتم