2733
2734
عنوان

شیر خشک نوزاد

129 بازدید | 23 پست

ت رو خدا اگ میتونین کمک گنین...اگر یکم رقیق تر درست بشه چی میشه؟؟؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
شیرخشکش چیه؟!خوب روش زده دیگه چقدبریزی 

ببلاک ای ار...بخدا خسته شدم انقدر شیر عوض کردم

انگار شکمش سفت کار میکنه...گفتم شاید رقیق باشه شل تر کار کنه

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببلاک ای ار...بخدا خسته شدم انقدر شیر عوض کردم انگار شکمش سفت کار میکنه...گفتم شاید رقیق باشه شل تر ...

من ARببلاگ میدم همیشه زیادترمیدم ولی شکمم شله.غذامیخوره؟چن وقتشه

دختری دارم ازخیابان بهارکوچه فروردین پلاک۳😍🥰🥰
2728
من ARببلاگ میدم همیشه زیادترمیدم ولی شکمم شله.غذامیخوره؟چن وقتشه

ن س ماه و نیمشه...واقعا دیگ نمیدونم چیکار کنم

2738
ن س ماه و نیمشه...واقعا دیگ نمیدونم چیکار کنم

خداحفظش کنه.چون رفلاکس داره بایداین شیرخشکوبخوره عزیزم اون یکی شیرخشکااذیتش میکنن دختره من بالامیاوردنان و.....همینوبده بادستورش روش نوشته میتونی برایه وزن گیریش سرلاکم بدی خوبه من میدادم البته دکترنوشت من خریدم دادم

خداحفظش کنه.چون رفلاکس داره بایداین شیرخشکوبخوره عزیزم اون یکی شیرخشکااذیتش میکنن دختره من بالامیاور ...

خدا کوچولوی شما رو هم حفظ کنه ولی نمیدونم برای این یبوستش چیکار کنم...هرشیری میخوره ی مشکلی هست این یکیم ک شکمش سفت میشه

هردو

همین دیگه هردو رومیدین یبوست میشه منم این اشتباهومیکردم بچم یعنی انگار زیرشکنجه بود بعدکه دیگه نتونستم خودم شیر بدم فقط شیرخشک خورد کاملامشکلش حل شد یکیو انتخاب کن یاشیرخودت یاشیرخشک چون ببلاک واقعاشیرسبکیه بیشتر باعث اسهال میشه تایبوست

خدا کوچولوی شما رو هم حفظ کنه ولی نمیدونم برای این یبوستش چیکار کنم...هرشیری میخوره ی مشکلی هست این ...

حتمانمیسازه بهش خوب پیشه یه متخصص ببرش اصلن رفلاکس داره؟داشته باشه بایدازگروهARبدی تابهش بسازه 

همین دیگه هردو رومیدین یبوست میشه منم این اشتباهومیکردم بچم یعنی انگار زیرشکنجه بود بعدکه دیگه نتونس ...

شیرمادرکه شکم بچه روروان میکنه شیرخشکش بهش نمی سازه فقط

2706