2410
2553

عزیزم من بچه خواهرم پنج ماهشه دندون دراورد ولی خیلی اذیت میکرد همش میخواست یه چیزی ببره تو دهنش اب دهانشم خیلی زیاد بود ولی الان بهتره 

خواسته ای دارم از خدا که با دعای شما بهش نزدیک تر میشم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اومدم بگم ممکنه جونتو بگیره تا دندون دربیاره ممکنم هست آب از آب تکون نخوره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2720

پسرم دوتادندون اولش هفت ماهگی جوانه زد.. خواب و خوراکش بهم ریخت و نق میزد اما شکر خدا تب و اینا نداشت

الانم دوتا بالایی درومده. خوراکش مث همیشه س اما خواب نداره و سر هر چیزی گریه میکنه سریع

سلام عزیزم بعضی بچهها زود دندون در میارن بعضیا دیرتر.زیادم نگران نباش بچه از خارش  زیاد لثه کلافه میشه ک گریه میکنه دندونی مخصوص یا ی اسباب بازیه نرم و تمیز بده دستش ک بکنه تو دهنش خارشش کمتر شه ی کم باید تحمل کنی تا دندونش بزنه بیرون احتمال تب کردنم هست خودت هرچندوقت ی بار تو دهنشو نگاه کن ببین زیر لثه ش چیزی میبینی ک ب سفیدی بزنه .

نیمه دیگرم،،،تمام عشق و باورم ،،،اگرمن از تو بگذرم،،،میمیرم.😘😘
2714
امیدوارم اذیت نکنه چون همین حالام همش بغلمه

ان شاالله ، من بچه اولم اصلا نفهمیدم کی دندون درآورد ولی این دومی داره منو میکشه کلی اذیت میکنه بعد تازه یه دونه دندون درمیاره باز روز از نو روزی از نو 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

پسرم من ۶ ماه و نیمگی در آورد. الان ۷ ماهشه. ۲ تا پایینی رو با فاصله یه هفته در آورد. بی قراری. همش دستش تو دهنشه. یا میخاد چیزی رو بزنه به دندونش. آب دهانش زیاد میریزه. شبا گریه میکنه.