2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگن اولین علائمش اسهال و بی اشتهایی

جدی؟ شاید آدم تا آدم فرق بکنه

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
میگن اولین علائمش اسهال و بی اشتهایی

اولین علاےمش رو قسمت فوقانی یعنی تنفس و در بعضی مواقع قسمت تحتانی یعنی گوارش و معده رو هم درگیر میکنه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738
اولین علاےمش رو قسمت فوقانی یعنی تنفس و در بعضی مواقع قسمت تحتانی یعنی گوارش و معده رو هم درگیر میکن ...

راستی از بین رفتن حس چشایی و بویایی هم هست

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اسی برات دعا کردم که نداشته باشی.برو آب نمک قرقر کن چند تا لیوان آب گرم یا چای با یک ویتامین سی و یه چرک خشک کن بخور انشاالله رفع میشه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
راستی از بین رفتن حس چشایی و بویایی هم هست

از دست دادن حس چشایی و بویایی وقتی اتفاق میفته که گرفتگی بینی داشته باشی و یکی از نشونه های سرماخوردگیه

از دست دادن حس چشایی و بویایی وقتی اتفاق میفته که گرفتگی بینی داشته باشی و یکی از نشونه های سرماخورد ...

من تو یه کلیپ دیدم یه دکتر فقط این علائم و داشت و کرونا گرفته بود.تو هر بدنی متفاوته علائم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706