2737
2734

سلام گلای تو خونه😁🌷

این تست بارداری با وایتکس ک میگن راسته شما ها یا اطرافیانتون تجربه کردین؟ 🙄😁

من دیرو انجام دادم اونطو ک تفسیر کردن اگ خیلی کف کنه و نخوابه شده بود 

بنظرتون باردارم؟ 🤔🤪

البته الان 6 روز ب پریودیمه و عصر بیبی زدم منفی بود🧐

💓💞💋... شبخیر ای نفست شرح پریشانی من... 💋💞💓

وایتکس چه ها که نمیکنه

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

خوب پس جواب بی بی درسته. اما باید بزاری عقب بیفتی بعد تست بزنی 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ده روز پیش امتحان کردم و مثبت شد ، نمیدونی چه حالی شدم کف حیاط نشستم گریه میکردم که مثبت شده

سریع رفتم داروخونه بیبی گرفتم منفی شد ، روی ادرار پسرم امتحان کردم مال اونم مثبت شد ، 😂😂😂

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738
من ده روز پیش امتحان کردم و مثبت شد ، نمیدونی چه حالی شدم کف حیاط نشستم گریه میکردم که مثبت شده سری ...

خخخ😂😂😂

وای دعا کن من الکی امیدوار نشده باشم😭

بزارین حداقل ی هفته از پریودی بگذره تا مطمئن تست بگیرین

عاره میدونم اما میدونی خودت این چن روز مث چن سال میگذره... 😣😭

عاره میدونم اما میدونی خودت این چن روز مث چن سال میگذره... 😣😭

اونکه اره من خودم چندروز عقب افتاد تست دادم مثبت شد دو روز بعد ب لکه بینی افتادم و تموووم اخرشم نفهمیدم واقعا بودم یا نه.

نیمه دیگرم،،،تمام عشق و باورم ،،،اگرمن از تو بگذرم،،،میمیرم.😘😘
اونکه اره من خودم چندروز عقب افتاد تست دادم مثبت شد دو روز بعد ب لکه بینی افتادم و تموووم اخرشم نفهم ...

سقط.خیلی درد داره ، شاید تست بیبی که زدی کاذب بوده

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706