2737
2734

روز اخر پریودمه ۴ ۵ روزه کل پریودم طول میکشه . خونریزیم قطع شده بود اما الان یک دفعه ی درد خیلی شدید شروع شد و خونریزی کردم دوباره میدونید مشکلم چیه

سه چهار ماه پیش هم توی خیابون روزهای اخر به چنان دردی افتادم که همونجا چندبار بالا اوردم و حالم بد شد 

استرس و نگرانی بیش از حد در مقابل کرونا راه نجات نیست. راهی به سمت ضعیف شدن در مقابلشه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست نداری عزیزم؟ احتمالا کیستت ترکیده

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
2738
چرا همون موقع نرفتی دکتر ببینی مشکلت چیه 

با بابام زندگی میکنم شرایطش نیس وقتی میرم پیش مامانم بریم دکتر نمیدونم چیکار کنم

استرس و نگرانی بیش از حد در مقابل کرونا راه نجات نیست. راهی به سمت ضعیف شدن در مقابلشه. 
کیست نداری عزیزم؟ احتمالا کیستت ترکیده

نمیدونم کیست میترکه؟؟ وقتی میترکه چی میشه ببخشید لخته اومد ازم 

نمیدونم کیست میترکه؟؟ وقتی میترکه چی میشه ببخشید لخته اومد ازم 

اره احتمالا ترکیده عزیزم ک خونریزی کرده

همونجوری درد شدید و تهوع و تب و لرز

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من