2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری با وزن بالا؟

937 بازدید | 34 پست

سلام خانومیا عیدتون مبارک من ۲۳ سالمه و ۴ ساله ازدواج کردم و الان شدیدا با همسرم علاقه به یه جوجه داریم...فقط مسئله ای که هست اینه که ما باهم فامیلیم و من هم وزنم بالاست ۱۱۰ کیلو هستم و کیست هم دارم که دادم با قرص حلش میکنم  و کاهش وزنم خیلی خیلی کنده خواستم بپرسم ببینم بنظر شما ها با وزن بالاامکان بارداری هست؟ و کسی هم بوده که با وزن بالا باردار بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دوستام وزنش بالا بود ۸۰ کیلو بود رفت دکتر قرص میخورد با قرص ۶ ماه اقدامش طول کشید بهتره اول لاغر بشید چون هم زایمانتون سخت تره هم بعد زایمان چاق تر میشی

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2728

لاغر شی بهتره چون بعد بارداری یه بیست کیلو هم‌حداقل زیاد میکنی و اون وقت برات درد سر میشه

بچه منم یه سوال دارم 

من مشکل بارداری دارم الان سه روزه پریودم عقب افتاده قبلاهم عقب می نداختم

امروز دو‌ساعت پیاده روی تقریبا تند کردم و‌یه ربع رقصیدم

به نظرتون اگه‌باردار باشم ضرر داره؟

اضافه وزن داشته باشی ریسک مسمومیت بارداری و دیابت بارداری خیلی زیاد میشه خدای نکرده برای خودت و بچه خطرناک میشه، الان هنوز سنت کمه ، پس با یه انگیزه بالا و ورزش وزنت رو زیر ۷۰ برسون بعد باردار بشو 

در ضمن یه سونوگرافی ساده که هفته ۱۲ و... قراره انجام بشه خیلی از دکتر ها اگه بالای ۱۰۰ کیلو باشید اصلا انجام نمیدند ،بایدبرید مراکز خاص با هزینه بالاتر تست بدید و خطای کار هم بالا میره ،پس اول رژیم

2738
زن پسر خالم ۹۲ بود خودمم ۹۵ فعلا اقدام کردم حتما دارو مصرف کن تد زودتر ب نتیجه برسی و سعی کن خونه ور ...

با تردمیل روزی نیم ساعت کار میکنم ظاهرا چاق نیستم چون هم قدم بلنده هم استخوان بندیم درشته ولی خب وزنم بالاس

اضافه وزن داشته باشی ریسک مسمومیت بارداری و دیابت بارداری خیلی زیاد میشه خدای نکرده برای خودت و بچه ...

خیلی کاهش وزنم کنده اصلا نمیدونم چیکار کنم شوهرمم ۳۰ سالشه خیلی بچه میخواد و میگه تا اخر امسال حتما باید باردار بشی

بچه ها منم یه سوال دارم 

من مشکل بارداری دارم 

سه روزه پریودیم رو عقب انداختم قبلا هم عقب می نداختم

امروز دوساعت پیاده روی تقریبا تند کردم ویه ربع هم‌رقصیدم 

به نظرتون‌اگه‌باردار شم ضرر داره؟

این قدر عاشق ورزش و پیاده روی هستم‌یادم رفت اصلا ممکنه باردار باشم

مثلا تا چقدر کم بشه؟

عزیزم منم هم وزن شمام الان هم بارداری سومم هست. بدی وزن بالا اینه که کمردرد میشی بیشتر تو بارداریو احتمال فشار بالا و قند هست

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2706