2726
عنوان

یکی نیست به دادمن برسه نوزاد ۱۶روزه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 74 پست
من الان ۱۶روزه همش مرغ و برنج میخورم چیز دیگ نمیخورم جز صبحانه ک پنیرمیخورم 

پس پروتئین گاویه حذفش کن مربا سیب یا یه عسل بانون و کلا هرچی که الرژی نده بخور صبحانه ادویه جاتم نخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دکتر ساینا نصب کن سوالاتتو بپرس 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
رفلاکس داره  رژیم غذایی رعایت کن آلرژی هم داره  هر چی که مربوط به گاو میشه نخور  ...

میشه بیشتر توضیح بدی؟ چیا بخوره ک اینا توش نباشه؟ منم بی‌تجربم

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
میشه بیشتر توضیح بدی؟ چیا بخوره ک اینا توش نباشه؟ منم بی‌تجربم

هر چی که باشیر و گوشت گاو درست شده باشه 

کیک و بیسکوییت 

شیر ماست پنیر کره روغن محلی خامه سرشیر پنیرپیتزا حتی 

شیرینی 

بزنی نت همه رو برات میاره من شاید جا انداخته باشم 

همه اینایی که گفتم فقط گاو 

خوردن محصولات گوسفندی مشکلی نداره 

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
فقط مرغ وبرنج 

مرغ وبرنج وسیب زمینی وهویج ونان میتونی بخوری

خرمانخوربرامن میخوردم زانوهاش زخم میشد 

لبنیات وبسکویت وشیرینی وحبوبات واجیل نخور

همیشه بزارروپات بعدشیردادن که آروغ بزنه واضافه شیرشوبالابیاره چون بعدش بزاری زمین هی بالامیاره

من هنوزم درگیرم غذاهم گاهی بالامیاره بجزشیر .

قطره ایزی کول وقرص نکسیوم میدم من 

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
فقط مرغ وبرنج 

من به گوسفندی هم حساسیت داش یبارپنیرشوخوردم بخداقسم بالای ۳۰یا۴۰باربالااوردیعنی هر۵دقیقه داشتم دیوونه میشدم ساعت۳شب بردمش مطب دکتر

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
عزیزم اسم برنامه ای که گفتی دقیقا چیه؟ پزشکتو هست؟

پزشکت

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست💜وآن کس که مرا گفت نکو خود نکوست💜حال متکلم از کلامش پیداست💜از کوزه همان برون تراورد که در اوست💜
2706