2703
2553
سلام ما قصد داریم اگه خدا بخواد بریم اصفهان چندتا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید 1-هوا چطوره من دخترم 4.5ماهس میخوام ببینم لباس چی بردارم 2-جاهای دیدنی و خوب، جایی برا خرید سوغاتی،هتل خوب و .. ممنون میشم نظراتونو بگید
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اهان مرسی
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
جاهای دیدنی چی
2714
تونستید سمت شهر کرد هم برید . طبیعت بسیار بسیار زیبایی داره و فاصله چندانی هم با اصفهان نداره . مکان های دیدنی هم : سی و سه پل . بازار 4 باغ . کلیسای (اسمش رو یادم نیست )‌منار جنبان، باغ پرندگان . البته به یکی از اینها که سربزنی می تونی راهنمای همشون رو بگیری . هواش هم مثل تهرانه
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2706