2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین قبلا مث تو فک میکزدم اونموقع ک همه میگفتن دوستی فقط ب قصد ازدواج ... ولی درستش اینه تو اول کار ...

ن بحثم اینه نگه این دختر وله خودشم دنبال تفریح همین جور با پسرا دوست میشه اون که بله باید ببینم چی میشه بعدا

خب بگم اهل دوستی نیستم.پس چی اهل چیم 

هیچی دیگه

بگو اهل دوستی نیستی 

اونم اگه اهل ازدواج باشه ادامه میده میا د خواسگاری

اگرم دنبال چیزی دیگه باشه ک میره

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2456
حالا نگو ازدواح ولی باید بدونی اهل ازدواج هس یا ته.ممکنه بعد ده سالم ازدواجی نباشه پس بهتره اولش بگ ...

چی بگم پس من بحثم اینه با خودش نگه این دخترم اهل تفریح هنین طوری با پسرا دوست میشه

ن بحثم اینه نگه این دختر وله خودشم دنبال تفریح همین جور با پسرا دوست میشه اون که بله باید ببینم چی م ...

خب تو بگو اگه اهل ازدواج باشه بهت میگه اشنا شیم فلان ک تو اشنایی مشخص میشه فازش 

اگرم ک گفت کلا دوستی ک ولش کن 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

اصلا نباید بگی وقتی میگی فقط دوست معمولی باشیم بیشتر درگیرت میشن

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2714
پس یعنی بگیم پیشنهاد دوستی رو قبول میکنیم ؟

نه عزیزم بگو یه چندباری با هم بیرون بریم و‌یکی دو هفته با هم تکست بزنیم و...بعد میتونم تصمیم بگیرم که آیا میخوایم هر دومون که با هم بیشتر آشنا بشیم یا نه 

بعد از این مرحله هم میپرسی ازش حداقل بعد ۳ماه که هدفت از این رابطه چی هست؟آیا به ازدواج فکر میکنه؟یا صرفا یک رابطه دوست دختر دوست پسری هست

چی بگم پس من بحثم اینه با خودش نگه این دخترم اهل تفریح هنین طوری با پسرا دوست میشه

خب اگ نمیخای کلا دوس بشی بهش بگو

ببین چی میگ.ولی اگ بگی دوس ندارم و بشی قطعا با خودش همچین فکریو میکنه

حالا چ کاریه دوس بشی😉

2706