2733
2739
عنوان

خانوما لدفن بیاید

160 بازدید | 33 پست

من مجردم نیاز جنسی ام خیلی زیاده جوری ک واقعا اذیت میشم ، خواستگارم ندارم 

چجوری میتونم کنترلش کنم ؟ 

لدفن نیاید مسخره کنید و بی احترامی کنید من نظر شما رو خواستم پس فقط اگه تجربه ای دارید بگید 

با تچکر   

دلم تنگه پرتقال من ...🍊🍊

ترکیدنت مبارک 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ورزش کن ی کلاس هنری برو پرهیز غذایی داشته باش خلاصه اینکه خودتو سرگرم کن تنها راهش همیناس

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
2738
اصلا نمیرم فیلم  نگاه کنم یا چیزای تحریک کننده

لباسای تنگ نپوش خودتو تو اینه قدی نبین ینظرم زیادم به تیپ پسرا نگاه نکن 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
لباسای تنگ نپوش خودتو تو اینه قدی نبین ینظرم زیادم به تیپ پسرا نگاه نکن 

دوس پسرم جلو چشامه خوب چیکا کنم تو اینه ام نگاه نمیکنم اصن کلاااااا بهش فک نمیکنم ولی یهو میاد تو ذهنم 

دلم تنگه پرتقال من ...🍊🍊
دوس پسرم جلو چشامه خوب چیکا کنم تو اینه ام نگاه نمیکنم اصن کلاااااا بهش فک نمیکنم ولی یهو میاد تو ذه ...

چن سالته؟ اره درکت میکنم اینم خدا دادیه نمیشه ک سرکوب کردش ولی هیچوقت خودارضایی نکن هیچوووقت 

خوب میکنی معلومه خیلی عاقلی  شرایط ازدواج چی نامزد کنین با دوس پسرت

همه شرایطو داره خونه ماشین شغل تحصیلات همه چی داره ولی ی مرضی حتما تو وجودشه خبرش نمیاد خواستگاری ، خسته شدم منم چهارساله باهاشم 

دلم تنگه پرتقال من ...🍊🍊
همه شرایطو داره خونه ماشین شغل تحصیلات همه چی داره ولی ی مرضی حتما تو وجودشه خبرش نمیاد خواستگاری ، ...

چی‌میگه پس‌مگ‌میشه اخه خودت خسته نشدی دعوای کات کردن بکنی دختر اخه درست نیست ک تورو معطل کرده بخاطر کیف خوشی خودش 

2706