1954
1959

خیلیا جوگیر شدن یا شایدم واقعا علاقمند ب این اسم...اسم بچشونو گذاشتن ستایش و ما مورد داشتیم باباهه میخواست اسم بچه پسرو بذاره ستایش علی

حالام ک همتا و رستا اومده تروخدا جوگیر نشین اینا زیادم اسم قشنگی نیس فقط جدید و من درآوردیه 

من 4 ساله که در حال اقدامم... این تیکر واسه لحظه شماری هست که برای بارداری و مادر شدن دارم انشااله ی روز واقعی بشه

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

مورد داریم میخوان برن ستایش و بکنن استاتیراس

و دم دقه همه ی عالم و عادمو ک اسم بچشونو گداشتن ستایش و نویسنده ی فیلم ستایش و نفرین میکنن

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑(تو سایت نیستا یکی از اقوام دور )

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

دختر من همون موقعها دنیا اومد

الان تو هر کلاسی باشه پنج شش تا ستایش موجوده🥴🥴🥴

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️

اون موقع که مسافری از هند رو نشون میداد داداشم بچه بود ۲سالش بود اسم منو اپشتباهی میگفت سیتا 

یه بار تو اتوبوس گفت اجی سیتا

پیرزنه گفت وووی بذار فیلمش درآد بعد اسمشو بذارید رو بچه هاتون😂😂😂

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
خیلی هم عالیه هرچی دوس دارن بزارن

بذارن ولی ب نظرت ضایع نیس بعدها بگن اون موقع ک تو ب دنیا اومدی ی سریالی بود دلیل نامگذاریت اون سریاله اس؟

من 4 ساله که در حال اقدامم... این تیکر واسه لحظه شماری هست که برای بارداری و مادر شدن دارم انشااله ی روز واقعی بشه

خیلیام همون موقع گذاشتن نیایش..فک میکردن خیلی باکلاسن ک ستایش نذاشتن🤣🤣🤣

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
1967
مورد داریم میخوان برن ستایش و بکنن استاتیراس و دم دقه همه ی عالم و عادمو ک اسم بچشونو گداشتن ستایش ...

وای       

دختر من همون موقعها دنیا اومد الان تو هر کلاسی باشه پنج شش تا ستایش موجوده🥴🥴🥴

ملت جوگیر  

مورد داریم میخوان برن ستایش و بکنن استاتیراس و دم دقه همه ی عالم و عادمو ک اسم بچشونو گداشتن ستایش ...

اینارو دیگه باید تو تاریخ ثبت کرد😑😑😑😑

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
اون موقع که مسافری از هند رو نشون میداد داداشم بچه بود ۲سالش بود اسم منو اپشتباهی میگفت سیتا  ...

1976
خیلیام همون موقع گذاشتن نیایش..فک میکردن خیلی باکلاسن ک ستایش نذاشتن🤣🤣🤣

وای آره دقیقا نیایشم زیاد شد   

بذارن ولی ب نظرت ضایع نیس بعدها بگن اون موقع ک تو ب دنیا اومدی ی سریالی بود دلیل نامگذاریت اون سریال ...

توهردوره ای یه سری اسما روال میشه دلیل این همه گیرشدنشونم هرچیزی می تونه باشه 

خیلی هم عالیه هرچی دوس دارن بزارن

من خودم از وقتی دبیرستان میرفتم میگفتم اسم بچه مو میزارم هستی

ولی بخاطر حاج اقا فتوحی اونقددددد هستی زیاد شد ک‌در تاریخ ایران رکورد زهرا رو زد!! ینی کیلو کیلو طلا هم‌میدادن دیگه اسم بجه مو نمیزاشتم با اینکه هنوز عاشق اسم هستی ام

من خودم از وقتی دبیرستان میرفتم میگفتم اسم بچه مو میزارم هستی ولی بخاطر حاج اقا فتوحی اونقددددد هست ...

آهان آره واقعا اون موقع هستی زیاد شد 

ولی الان کمتر میشنویم این اسمو

1718