2737
2734
يعني ميتونه بخوره؟؟؟🤔🤔🤔فكر نميكنم.نپره گلوش....دختر منم نميخوره من با سرنگ ميريزم ته حلق.البنه خو ...

آره پاستلیه رو تیکه تیکه میکنم میزارم دهنش . لیز میشه میره پایین این چیزارو راحت میخوره. هرچی با سرنگ میدم تفش میکنه یا اینقد گریه میکنه و قر قره اش میکنه که همه جارو ویران میکنه آخرشم عق میزنه و بالا میاره😥😥😥 بدبختی دارم باهاش

آره پاستلیه رو تیکه تیکه میکنم میزارم دهنش . لیز میشه میره پایین این چیزارو راحت میخوره. هرچی با سرن ...

واااااي چه بد

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم سن 2سالگی سن بد غذایی بچها باشه.من دخترم غذاش خوب بود الان چن روزی بد غذا شده.اصلا اینطور نبو ...

خب تهوع اينا نداره؟ اخه برنامه غذاييشون هم بهم ريخته شبا دير ميخوابن صبح هم ١١بيدار ميشن

2728
2738
بجا راسیپ سندروس بگیر خیلی خوبه همش ویتامینه

عزيزم نميدوني راسيپ رو از چه سني ميشه داد؟؟؟دخترم الان سه روزي هيچي نميخوره ميخوام ببينم ميشه بهش بدم؟١٥ماهشه

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
عزيزم نميدوني راسيپ رو از چه سني ميشه داد؟؟؟دخترم الان سه روزي هيچي نميخوره ميخوام ببينم ميشه بهش بد ...

یکسال به بالا میشه داد ولی یکم خواب آوره نگران نشی. قبل ناهار و شام شما به دخترت ۲ سی سی بده . ولی بچه تا وقتی سه سالش نشه آدم نمیشه سه سالگی راحت میشی خودش غداشو میخوره تا قبل اون همش الکیه خودتو خسته نکن. من واسه دخترم هر کاری کردم اینقد خودمو خودشو عداب دادم که نگو فایده ام نداشت. الان واسه پسرم که هیچی نمیخوره نه خودمو اذیت میکنم نه بچه رو گشنش باشه میخوره. فقط شیرشو کم کن که گشنه بشه