1676
1605

همسرم دو تا شغل داره پرستاره و ۴۴ساعت اینا میره هفته ای سرکار بقیشو میرفت مغازه شغل آزاد داشت حالا کلی چک داده ولی چون دیگه مغاره نرفت برگشت خورد 

حالا رفته طلاهای منو بفروش الان به دوستش 

برای چکا کاری نکردن ؟

ناراحتی نداره .طلا واسه همینوموقع هاست. من با وجودی که وضع همسرم خیلی خوبه و خودمم شاغلم یه حلقه دارم کلا یه گوشواره

معجزه زندگیم.یه دختر کاملا بی حجاب و بی اعتقادی بودم. ۲۳ سالم بود که جدا شدم بعد از کلی درد و رنج و کتک و تهمت با دلی شکسته و زخم روحی به آغوش خانواده برگشتم. افسرده و داغون و نا امید بودم.شروع کردم به ادامه تحصیل و کارشناسیمو گرفتم و با یه گل پسر خوب و خوشگل آشنا شدم. اون از همه لحاظ خانواده و تحصیلات و پول و تیپ و قیافه از من بالاتر بود و کلی مومن و خدا دوست بود. اما فرهنگ خانوادش اجازه ازدواج با یه دختر مطلقرو نمیداد. خیلی یهویی بیمار شدم و افتادم به خونریزی چند ماه دنبال دکتر و درمان. عشقم پا به پام باهام میومد و کنارم بود .قرار شد رحممو در بیارن. و داغ نی نی دار شدن رو دلم بمونه.عشقم الکی میگفت بهتر راحتری اصلا من از بچه متنفرم میخوام با کسی ازدواج کنم که بچه دار نشه. دروغ میگفت که من ناراحت نشم. خیلی یهویی دلم آغوش خدارو خواست کلا عوض شدم یه دختر با ایمان و با حجابی شدم.عاشق خدا و امام حسین شدم . علائم بیماریم از بین رفت و کلا خدا برام معجزه کرد.بعد از مدتی شروع کردم به چله زیارت عاشورای حق شناس و خوندن. ۱۷ روز از چله گذشت خانواده همسرم با علاقه و رضایت قلبی اومدن خاستگاری. الان سالهاست عاشقانه و دیوانه وار باهم زندگی میکیم و یه نی نی خوشگلم خدا بهمون داده. اینا معجزات زندگیم بود. خواهشا از رحمت خدا نا امید نشید.

عزیزم فعلا شرایط اینجوریه

سعی کن همسرتو درک کنی

انشاءالله شر این ویروس کنده بشه با دل خوش بری طلا بخری

اینقدر گفتین سرماخوردگی خر است که بهش برخورد رفت باباشو آورد ، باباشم یه خریه که هیچی حالیش نیست 😐😷😒خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677