2726
عنوان

زنگ تفریح

114 بازدید | 8 پست

به جعفر میگن امامها رو می شناسی؟

میگه آره.

میگن خب نام ببر؟

میگه اونجوری که نه، ببینمشون می شناسم😂😂😂

ضد مدرسه📚        

MD: AMIR

@zedschool14254      ‌

معلم :انشا بنویسید تابستان خود را چگونه گذرانده اید؟

چیزایی که به فکرم میرسه🤔👇

۱. کنار پریز یه شارژر 😕

۲. یه گوشی و خواب و غذا😐

چیزی که مینویسم🙄👇

هر روز ۳ ساعت درس میخواندم و با برنامه ریزی گوشی بازی میکردم😂

💥ضد"مدرسه💥📚

🦋معرفی به دوستان الزامی

@zedschool14254

@kurd3077

واکنش بعد از صحبت با عشق😍😍😍

آمریکایه:گوشی رو بغل می کنه🤓

برزیلیه: گوشی رو بوس میکنه😙

ایرانیه:😨😨😨

*۱۴۱*۱#

🤣😂😂😂🤣

📚ضد مدرسه📚

MD: #AMIR

@zedschool14254

اولین بار که تو عمرم تقلب کردم کلاس اول ابتدایی بودم و سر جلسه امتحان ریاضی!

به جلوییم گفتم: پیس پیس  

گردی عدد ۹ سمت چپشه یا راستش؟

جلوییم گفت : چپ!

من گفتم : چپ کدوم طرفه؟😂😂‌🤣🤣🤣

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌ضد مدرسه📚        

MD: AMIR

@zedschool14254      ‌

التماس دعا

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
جوکی که زیر ۱۸ باشه جوک نیس😂

مگه از جونم سیر شدم😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2728

یه نفر از دوستش میپرسه بابات چکارس میگه بابای من دوکون داره اون یکی میگه حیف شد بابای من یه ... داره

این جک یه خورده بالای +۱۸

😳😳😳😳چیه نگا داره 

.......🖤 6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم