2733
2734

ما 1سال دوست بودیم 2سال عقد 3 ساله عروسی کردیم والا بلا همه گفتن اولش خیلی دعوا دارید اما از ما کم که نمیشه هیچی بدترم شده والا دیگه دارم روانی میشم بچه هم نداریم 

همو خیلی دوست داشتیم و این دوست داشتنه باعث‌شده این همه تحمل کنیم اما یه ازدواج اشتباهی بوده که خیلیا هم گفتن اشتباهه از دو فرهنگ متفاوت. 

بخدا سر هر چیز ریز و درشتی بحث داریم آخه این که نمیشه زندگی محرم بحث داریم عید نوروز بحث داریم 13 به در بحث داریم منظورم اینه همیشه هر سال سر همون چیزای تکراری 

من خودم شخصا به این نتیجه رسیدم باید تمومش کنیم چون زندگیه که هیچ کدوممون کوتاه نمی‌آیم شوهرمم به من میگه من عمرا از تو بخورم و دعوایی هست هر چیزی رو تبدیل به دعوا میکنه. 

کسی هست مثل من باشه؟آخه مگه چقدر میخوام زندگی کنم جدایی برام خیلی سخته ولی چاره ای ندارن چقدر جنگ اعصاب.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بحثاتون تو اون مناسبتا سر چیه؟

زندگی اولش سخته

یکم تحمل کن خوب میشه منم اولا خیلی حساس بودم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2728
دعواتون سر چی هست ؟؟ چه فرقی دارین یعنی 

لنگه هم نیستیم سر همه چی با هم بحث میکنیم آخه اختلاف نظر هم حدی داره هیچ کدوم کوتاه نمیام والا من هر چی هم میگم آدم دعواییه دعوا خیلی دوست داره تبدیل به دعوا میکنه سریع.

2738

وقتی بعد ۶ سال باهم نتونستید کنار بیاید فکرنکنم بعدا هم بتونید

مشاوره رفتید؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نه از دو فرهنگ متفاوت من مال شهر بزرگ اونا مال یه شهرعقب مونده

خب ببین بهتره برید پیش روانشناس

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
وقتی بعد ۶ سال باهم نتونستید کنار بیاید فکرنکنم بعدا هم بتونید مشاوره رفتید؟

آره حتی مشاوره هم نمیتونه مشکل مارو حل کنه مثلا تو مشاوره گفت به شوهرم مقایسه دیگه نکن اما دوباره میکنه هیچی عوض نمیشه

خب ببین بهتره برید پیش روانشناس

رفتیم یادک رفت بنویسم حتی مشاوره هم نمیتونه کاری کنه. دیدید دو نفر لنگه هم نیستن فایده نداره جور نیستیم با هم خدا چرا ما رو سر راه هم گذاشت آخه.

2706