2737
2734
عنوان

چاقی

109 بازدید | 12 پست

سلام من ۲۰ سالمه قدم ۱۶۵ و وزنم ۷۱ هست میخوام لاغر شم ولی بعد یمدت ول میکنم همین دوماه پیش رژیم گرفتم ماه اول ۵ کیلو کم کردم ماه دوم استپ زدم و الان تو قرنطینه باز چاق شدم درضمن وقتی حرص میخورم و استرس دارم و دوره های پریودی زیاد میخورم و سندرم روده تحریک پذیر یبوست دارم اصلا شکمم کار نمیکنه حتی با خوردن فیبر زیاد و کبدچرب گرید ۲ دارم و فعلا هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم تنبلی تخمدان هم دارم و درضمن تحرکمم کمه و در طول روز کاملا کسل و بی حالم فقط میخوام بخوابم 

بهترین کار اینکهنه برای لاغری بلکه برا سلامتیت حواست به خورد و خوراکت باشه و حتما ورزش کنی...الانم تو قرنطینه وقتی نمیشه بریم باشگاه من خودم مثلا روزی ۳۰-۴۵مین ورزش میکنم ک هم افسرده نشم هم وزنم بالانره...دیدت نسبت به لاغریتو باید عوض کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر مشکل داری اصلا رژیم سرخود نگیر فقط باید پزشک متخصص بهت برنامه بده

خب از مختصص گرفتم دیگه ۵ کیلو کم کردم بعد استپ زدم بعدم کرونا و استرس و قرنطینه باز چاق شدم

2731
بهترین کار اینکهنه برای لاغری بلکه برا سلامتیت حواست به خورد و خوراکت باشه و حتما ورزش کنی...الانم ت ...

من انگیزه کافی ندارم و بقول معروف تا یچیز مضر میبینم اب از لب و لوچم اویزونه مثلا چیزای شیرین و پفک 

خب از مختصص گرفتم دیگه ۵ کیلو کم کردم بعد استپ زدم بعدم کرونا و استرس و قرنطینه باز چاق شدم

همون برنامه پزشکتو ادامه بده پس از استپ در میای نگران نباش

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
من انگیزه کافی ندارم و بقول معروف تا یچیز مضر میبینم اب از لب و لوچم اویزونه مثلا چیزای شیرین و پفک& ...

منم مثل خودتم...کاملا درکت میکنم...رو من ورزش و باشگاه فقط و فقط با هدف لذت بردن جواب داد...بعد من یه ادم تنبلی بودم ک همههههه میدونستن تا سر کوچه بخوام برم با ماشین میرم😂

2738
منم مثل خودتم...کاملا درکت میکنم...رو من ورزش و باشگاه فقط و فقط با هدف لذت بردن جواب داد...بعد من ی ...

وای مث من که خونه مامانم اینا دوقدم راهه با ماشین میرم ماشین نباشه نمیرم چیکار کردی رژیم نگرفتی؟فقط ورزش؟همین ورزشم سخته من ۲۰ مین ورزش میکنم ۳ ساعت میخوابم

وای مث من که خونه مامانم اینا دوقدم راهه با ماشین میرم ماشین نباشه نمیرم چیکار کردی رژیم نگرفتی؟فقط ...

ببین من اونقدر رژیم گرفتم و باز چاق شدم ک دیونه شدم دیگه....

یبار بزور همسرم رفتم باشگاه...چند جلسه اولشو با خواهرم رفتمو بعدش تنها میرفتم...خب تو باشگاهی ک میرم مربی خیلی رو ورزش نظارت داره...مدام گوشزد میکنه باید رژیم باشی و ورزش کنی...اونقدر ذهنتو درگیر سلامتی و ورزش و عضله سازی میکنن ک هدفت میشه بدنسازی...

مثلا هر دوماه حتما انالیز میشی ک ببینی چیکار کردی...بعد اونقدر بهت انگیزه میدن ک دمت گرم چقدر چربی اب کردی چقدر عضله ساختی...

البته من دوماه اخر قبل کرونارو خصوصی رفتم ک عالی بوووود...

دیگه مربیم مدام بالاسرم بود و اگه میخواستم رژیم مینوشت با تواناییام..خلاصه ک خیلی محیط دوستانه و خوبی...میدونی من هدفمو از اول برا لذت و وقت گذروندن گذاشتم...

فک کن من از صبح میر سرکار بعد ساعت۲-۴باشگاه..بعد دوباره میرم سرکار تا۹-۱۰شب...

بعد هرروز هرروز...حتی تو برفم میرفتم😂😂خودم تعجب میکردم چجوری اینقدر انرژی دارم من

ببین من اونقدر رژیم گرفتم و باز چاق شدم ک دیونه شدم دیگه.... یبار بزور همسرم رفتم باشگاه...چند جلسه ...

خوشبحالت برامنم دعا کن بتونم لاقل توخونه ورزش کنم چون تو شهرما باشگاه نیس خواهرشوهرم ۱۲کیلو کم کرده انقد خوب شده منم همه لباسام برام تنگ شدن