2703
2553
عنوان

من خیلی میترسم😭😭😭😭😭😭

388 بازدید | 32 پست

این مریضی لعنتی چی بود افتاد به جون دنیامون؟

چرا باید انقدر آدم سر یه ویروس کوچیک بمیرن،

بابای من شغلش تهرانه، هر هفته سوار اتوبوس میشه و از تهران میاد ، میترسم مریضی بیاره

نمیتونه هم سرکار نره، میندازنش بیرون ..

من نمیخام بمیریم

من کلی آرزوی نرسیده دارم، کلی حسرت دارم

از فردا صبح هم که مامانم باید بره اداره، ای خدااااا

چرا اینا قرنطینه کامل نمیکنن چرا همه ی کشورو تعطیل نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تا کی تعطیل کنن اونم تو مملکت تحریم شده ی ما اصلا عملی نیست

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بابای منم تهران کار میکرد ولی الان بیشتر از ده روزه  اومده خونه  و قصد رفتنم نداره😁

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2714

5تاصلوات فرستادم برا ی سلامتی شما وخانواده 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
من یکی ک دارم دیوونه میشم‌تو خونه پوسیدم خدایا  دلم میخواد زار بزنم

باز آدم خیالش راحت باشه بیرون نمیره سالم میمونه بهتره

ما بیرون نمیریم ولی مامان بابام میرن سرکار،در امان نیستیم

من ادم نفرين كردم نيستم 

اما از خدا ميخوام تمام كس هايي كه دارند با جون مردم بازي ميكنند و مرگ ما ها براشون هيچ ارزشي نداره 

خودشون و عزيزانشون داغ دار بشند 

بلكه ان زمان عدالت خدا ببينيم يكم دلمون اروم بشه 

همه دنيا دارند چيكاز ميكنند دولت ما چيكار ميكنه😭😭😭

دیگه اینقدر ترس نداره افراد زیر بیست سال اصلا متوجه بیماریشون نمیشن بزرگترا هم اکثرا چیزیشون نمیشه ب ...

مگه بزرگا آدم نیستن، من بیشتر نگران مامانمم

2706