2733
2734
عنوان

سوره توحید هدیه به امام حسین

339 بازدید | 31 پست

بچه ها تو ماه رجب خوندن سوره توحید فوق العاده ثواب داره الان هم دو روز مونده به پایان ماه رجب وشروع شعبان که تولد سید الشهدا ۹ شعبان هست میخوام ایندفعه هر کی هر تعدادی که در توانش هست سوره توحید هدیه کنه به امام حسین بدون اینکه به حاجتتون فک کنین یعنی سوره توحید هدیه کتیم به امام حسین بدون اینکه ازش چیزی بخوایم تا ۹ شعبان هم مهلت خوندن هست تعدادو اعلام کنید

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۳ شعبان تولده امام حسین هست 

من ۱۰۰ تا 

التماس دعا

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2738
۳ شعبان تولده امام حسین هست  من ۱۰۰ تا  التماس دعا

۳ شعبان که میشه ۹ فروردین 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
۳ شعبان تولده امام حسین هست  من ۱۰۰ تا  التماس دعا

یله درسته میخواستم بنویسم ۹ فروردین اشتباه نوشتم مرسی که گفتین

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
2706