2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایرانی اصلا نخر من برای پسر ۳سال و نیمم خریدم از دستش می افتاد سریع ال سی دیس میسوخت جای شارژش خراب میشد دکمه هاش همش در میرفت بلای جونم شد اینقد خرجش کردم یکم بزار روش مارک بهتر بخر

خداجونم‌شکرت
2731

من قبلا برای دخترم تبلت از این برندای متفرقه گرفته بودم ولی زیاد به درد بخور نبود. تبلت هم چون صفحه نمایشش بزرگتره زودتر شارژش خالی میشه. بعد از تبلت یه گوشی سامسونگ a20 براش خریدم خیلی راضی ام. بهتر از تبلته به نظرم. ولی خب سیم‌کارت اینا ننداختم. بازی های آموزشی و‌کارتون و اینا داره توی گوشیش

2738
لطفا برای بچه این سنی تبلت نخرید. 

متاسفانه الان اکثر بچه ها گوشی دارن .پسرم ۶ سالشه اطرافیان که همسنشن گوشی دارن حتی کوچیکتر از پسرم هستن .پسرمم همش گریه میکنه تو مامان خوبی نیستی برام گوشی نمیخری☹☹

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 

ولی از من بهت نصیحت اگر خیلی سرش میره توی گوشی و بازی و اینا نخر براش کلا چون دیگه نمیتونی کنترل کنی. دختر من از اولش هم زیاد اهل اینکه بره توی گوشی بیرون نیاد نبوده. الانم یه روزایی اصلا به گوشیش دست نمیزنه. بعضی وقتا بازی میکنه و‌کارتون میبینه فقط واسه همین گرفتم براش ولی اگر خیلی غیر قابل کنترله نگیری بهتره