2733
2734

مشکلات هرمونی یعنی چی دقیق

من پریودم نامنظمه در انتظار بچه هستم یه سقط داشتم نمیدونستم حاملم رعایت نکردم از دستش دادم بعدش تا چندماه نباید اقدام داشت بعدش اقدام کردم پریود نشدم فهمیدم کیست دارم بعدشم ک اصلا پاک نمیشدم بعد ک پاک شدم پری شدم رفتم دکتر دارو داده باردار بشم اما بعیده درد دارم تستمم ۴روز پیش منفی بود از پری قبلیم تا الان ۳۴روز گذشته ناراحتم فردا باز میخوام تست بزنم دعام‌کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشکلات هرمونی یعنی چی دقیق من پریودم نامنظمه در انتظار بچه هستم یه سقط داشتم نمیدونستم حاملم رعایت ...

من قبل پريود ٦ روز لكه بيني تنگ نفس گريه شديد دارم سونو دادم گفتن مشكل نداري يكسال پيش سقط داشتم بخاطر تشكيل نشدن قلب واسه اقدام رفتم فقط اسيد فوليك داد

لكه بيني مال مشكل هورموني ميتونم بچه دار شم

من قبل پريود ٦ روز لكه بيني تنگ نفس گريه شديد دارم سونو دادم گفتن مشكل نداري يكسال پيش سقط داشتم بخا ...

اگر خدا بخواد حامله میشیم نخواد هم با هیچ چیزی نمیشیم غصه نخور عزیزم من درکت میکنم خودمم ناراحتم عصابم سگی میشه وقتی منفی میشه

میدونی کجا ضدحال خوردم من دارو ک مصرف میکردم تست زدم مثبت شد بال دراوردم ازمم مشکوک بود بعدتستم منفی زنگ زدم دکتر گفت معمولا به خاطر دارو مثبت‌کاذب میاد خیلی ناراحتم‌گفت باید صبرکنی موعدت بگذره منم ک موعدم کلا نامشخصه 😢

اگر خدا بخواد حامله میشیم نخواد هم با هیچ چیزی نمیشیم غصه نخور عزیزم من درکت میکنم خودمم ناراحتم عصا ...

شما لكه بيني داري

اخه دكترا كاري نميكنن من رفتم فقط اسيد فوليك داد يبارم سقط شد خيلي دعا ميخونم فايده نداره ميخام رازيانه بخورم شايد خوب شم

شما لكه بيني داري اخه دكترا كاري نميكنن من رفتم فقط اسيد فوليك داد يبارم سقط شد خيلي دعا ميخونم فاي ...

من هنوز پریود نشدم اما درد دارم میخوام فردا اخرین تستم رو بزنم اگر منفی شد منتظر پریود بشینم

منم قرص ید میخورم شبها دکتر گفته بخور من بعداز سقط خوردم تا چند ماهی میخوردم دیگه ولش کردم تا این ماه ک دکتر بهم داد قاطی داروها

یه قرص کلومیفن داد دوتا امپول یه مفدورم این اخریه اسمش رو درست بلد نیستم چی بود 

2738
من هنوز پریود نشدم اما درد دارم میخوام فردا اخرین تستم رو بزنم اگر منفی شد منتظر پریود بشینم منم قر ...

ايشالا بزودي ني ني دار ميشيد با مشكلات هورموني اقدام كردين

ايشالا بزودي ني ني دار ميشيد با مشكلات هورموني اقدام كردين

من ک کلا پریودهام نامنظمه دیگه 

دکتر سونوم دید گفت ببین تو سمت چپت کلا تنبه برای این ماه دارو میدم بهت تا ببینیم چی میشه

منم خوردم ماه اسفندی رو دیگه کرونا اومده پریود هم بشم نمیتونم واسه ماه بعد دارو برم بگیرم 

من ک کلا پریودهام نامنظمه دیگه  دکتر سونوم دید گفت ببین تو سمت چپت کلا تنبه برای این ماه دارو ...

قبلش لكه بيني دارين قرص ويتاگنوس يا رازيانه امتحان نكردين

قبلش لكه بيني دارين قرص ويتاگنوس يا رازيانه امتحان نكردين

من قبل از اینکه‌پریود بشم اره بعضی وقتها یک روز بعضی وقتها دوروز لکه بینی دارم بعد خونریزی میکنم

من دوماه پریود نشدم کیست بود دکتر امپول داد بزنم پریود بشم اینارو ک زدم‌سه روز لکه داشتم درد تا پریود شدم 

ویتاگنوس رازیانه هیچ‌چیز دیگه استفاده نکردم اصلا

من قبل از اینکه‌پریود بشم اره بعضی وقتها یک روز بعضی وقتها دوروز لکه بینی دارم بعد خونریزی میکنم من ...

من ويتاگنوس مصرف كردم اثر نداشت حالا ميخام رازيانه بخورم

خواهرم بخاطر كيست دكتر بهش ويتاگنوس داد بهتره

2706