2726

من سرم مو و از اینچیزا میزنم

فعلا موخوره نزده

موهای منم حالت داره خشک هست

اسپری نرم کننده ی بایول

سرم انتی فریز سینره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

موهاتو وقتی خیس هستن شونه نکن 

از اتو و سشوار کم استفاده کن 

موهاتو با آب ولرم بشور هرچی آب داغ تر باشه مو بیشتر خشک میشه 

با روغن آرگان یا بادام موهاتو هفته ای یه بار چرب کن و ماساژ بده

سرم مو هم خوبه واسه بعد حموم که موهات نره توهم و گره نخوره

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روغن تراپی قبل حمام و بزار حدود 45دقیقه رو موهات باشه

روتین شبانه مو انجام بده (موهاتو شونه کن با شونه چوبی و کف سرتو ماساژ بده با انگشت هات بعدم یه کوچولو روغن بزن به پایین موهات یه کوچولو زیاد نزنی چرب کنی بعدم بباف و روسری سرت کن و بخواب یا رو بالشتی تمیز داشته باش و مخصوص خودت)

ماسک تخم مرغ و سرکه سیب و روغن زیتون دو هفته یکبار بزار

ماسک آلوورا و روغن زیتون اینم دوهفته یکبار بزار

ماسک موی داخل حمام بزار مثل ماسک موی توپاز

بعد حمام موقعی که موهات نیمه خشکه روغن نارگیل بزن

موهای منم حالت داره خشک هست

موخوره هم میزنه

هر ماه کوتاش میکنم نوکشو

روغن آرگان و ماسک مو و اسپری محافظ مو اوریفلیم مخصوص موهای آسیب دیده خریدم 

اسپریو روغن رو قبلا زدم خیلی خوب بود ولی ماسکو هنوز استفاده نکردم

بعد حموم موهامو شونه نمیکنم فقط این اسپری و روغن آرگانو میزنم میبافم جون خیس خیس شونه کردم اسیب میزنه بعد که خشک شد راحت شونه میشه حالتشم خوب میشه

موهاتونم با آب داغ نشورین محکم شونه نکنین خیس خیس مخصوصا با برس فلزی شونه نکنید

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 
موهاتو وقتی خیس هستن شونه نکن  از اتو و سشوار کم استفاده کن  موهاتو با آب ولرم بشور هرچی ...

روغن آرگان از کجا خریدی و چن خریدی اینستا ی پیج هست میخام بخرم موندم ک فایده داره یا ن

موهاتو وقتی خیس هستن شونه نکن  از اتو و سشوار کم استفاده کن  موهاتو با آب ولرم بشور هرچی ...

ممنون ولی یک نفر که درمورد مو یه چیزایی میدونه گفته بود که کسایی که موهای حالت دار دارن باید وقتی خیسه موهاشونو شونه کنند دیگه نمیدونم  

روغن آرگان از کجا خریدی و چن خریدی اینستا ی پیج هست میخام بخرم موندم ک فایده داره یا ن

روغن ارگان من اوریفلیمه اینترنتی از یه کانال میخرم

میتونم از روغن مو و اسپری و ماسک موم کلا لوازم بهداشتیم عکس بدم اگه میخواید

از مغازه های روغن گیری

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
ممنون ولی یک نفر که درمورد مو یه چیزایی میدونه گفته بود که کسایی که موهای حالت دار دارن باید وقتی خی ...

کلا موی خیس شونه کردن به خاطر سنگینی و سستی مو به خاطر آب مضر هست

هم باعث ریزش میشه هم کشیده شدن مو و وز شدن

کسایی تو حموم شونه میکنن که موهاشون فوق العاده فره و مجبورن

ممنون ولی یک نفر که درمورد مو یه چیزایی میدونه گفته بود که کسایی که موهای حالت دار دارن باید وقتی خی ...

موی خیس ریشه ش ضعیف و سسته 

2706