2726

لطفا نظر و تجربه هاتونو درخصوص نگهداری مواد غذایی تو یخچال بگین

مثلا سبزی

میوه

خیار 

گوجه

قارچ

کلا هر تجربه ای

و اینکه در خصوص خونه داری مثلا چجوری از قابلمه هامون استفاده کنیم ک دیر خراب شن

میشه دعاهاتون رو روانه زندگیم کنین؟؟؟😗😗😍😍

به منم بگید سنگ بین کابینت هام رنگ گرفته تیره شده یه قسمت  پشت گازش چطور  پاک  شه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میوه ها ک باید تو پلاستیک باشن تا زود خراب نشن

قابلمه هم تهشوباقاشق نکشید😂

ببخشید همینقدمیدونم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

من خیار و گوجه وسبزیو داخل ی دستمال نخی میزارم وداخل ی قابلمه میزارم یخچال.قارچم اب پز میکنم میزارم فریزر ،میوه هم به اندازه مصرف میخرم،بیشتر بمونه خشکش میکنم رو بخاری

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم

سبزی که یا خرد شده بدون سرخ یا سرخ شده.

قارچ رو خرد میکنم. آب رو جوش میارم. بهش کمی نمک و آبلیمو میزنم بعد قارچ رو میریزم داخل آب جوش بعد ۳ دقیقه آبکش میکنم. آبش که رفت بسته بندی میکنم و میزارم فریز. سفید و خوب میمونه.

گوجه رو پوره میکنم و کوچیک کوچیک بسته بندی و داخل فریزر میزارم.

خیار تا حالا فریز نکردم.

میوه هم نه.

فقط دانه ی انار رو فریز میکنم. 

من خیارارو میزارم لای دسمال میزارم تو یخچال موندگاریش بیشتر میشه در مورد قارچ اگه بخوام در عرض دو هفته یا کمتر استفاده بکنم قبل شستن میزارمش توی شیشه سس موقع مصرف میشورم ،اگه ن که مدت طولانی بخوام نگه دارم آب و می جوشونم خرد می کنمشون میریزم تو اب جوش یه دقیقه که جوشید آبکش می کنم روشون اب سرد می ریزم و فریزش می کنم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
سبزی که یا خرد شده بدون سرخ یا سرخ شده. قارچ رو خرد میکنم. آب رو جوش میارم. بهش کمی نمک و آبلیمو می ...

سبزی خوردن منطورم هست

میوه رو مجبوریم تو این اوضاع بشوریم

میوه ها ک باید تو پلاستیک باشن تا زود خراب نشن قابلمه هم تهشوباقاشق نکشید😂 ببخشید همینقدمیدونم

اخه الان‌باید تمام وسایل داخل یخچال شسته باشن

من‌سبزی هام خیلی زود زرد میشن

سبزی خورون

سبزی که یا خرد شده بدون سرخ یا سرخ شده. قارچ رو خرد میکنم. آب رو جوش میارم. بهش کمی نمک و آبلیمو می ...

من قارچو میشورم بعد خرد میکنم بعد میزارم فریز

میگم بده؟

چرا شما اول ابپزمیکنین بعد فریز 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من قارچو میشورم بعد خرد میکنم بعد میزارم فریز میگم بده؟ چرا شما اول ابپزمیکنین بعد فریز 

منم همین کارو میکنم اما انگار کم حجم مبشن

اینسری میجوشونم

من قارچو میشورم بعد خرد میکنم بعد میزارم فریز میگم بده؟ چرا شما اول ابپزمیکنین بعد فریز 

اون مدلی که شما میزاری رنگش موقع پخت تیره میشه 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
اخه الان‌باید تمام وسایل داخل یخچال شسته باشن من‌سبزی هام خیلی زود زرد میشن سبزی خورون

سبزی خوردنو بشور آبش ک قشنگ خشک شد بریز تو قابلمه سرشو برعکس بزار تاچندروز تروتازه میمونه زردم نمیشه

2706