2737
2734

سلام استارتر جان درخواست دوستی فرستادم میشه قبول کنید لطفا

من میخوام سجام ثبت نام کنم‌ الان تا صفحه اطلاعات حساب پیش رفتم ولی میگه برای اتصال حساب و معاملات بورسی شماره حساب باید مربوط به بانک سامان یا ملت باشه

الان حساب من ملی هستش یعنی نمیشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد من خیلی امید دارم بتونم از این راه کسب درآمد داشته باشم

الان تو همین تاپیک دیدم یکی از کاربرا گفته به اونهایی که تازه وارد بازار بورس میشن عرضه اولیه نمیرسه اصلا خرید کنن و همیشه هزار نفر جلو تر هستن‌

واقعا اینجوری هستش؟

ببخشید سوالام زیاده ممنون بابت راهنمایی 

2728

بچها من هیچی سر در نمیارم بخام وارد بورس بشم و برم کمی اطلاعات کسب کنم با 100 یا 200 تومن میتونم شروع کنم تا برا خودم یه سودی داشته باشم؟

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2738
بچها من هیچی سر در نمیارم بخام وارد بورس بشم و برم کمی اطلاعات کسب کنم با 100 یا 200 تومن میتونم شرو ...

شما کارهای ثبت نام رو انجام بده در سامانه سجام و کارگزاری و بعد فقط عرضه اولیه بخر و اینجا فکر اقتصادی جان که برا زمان فروش راهنمایی میکنند پیگیر باش

بعد من خیلی امید دارم بتونم از این راه کسب درآمد داشته باشم الان تو همین تاپیک دیدم یکی از کاربرا گ ...

عرضه اولیه که وقتی وارد بازار بشه به همه میرسه تقریبا ممکنه نصف چیزی که اعلام کردند .ممکنه بگم ۱۰۰ تا سهم ولی تقاضا زیاد باشه ۵۰ تا برسه

ولی جدیدا نمیشه زیاد بعد اینکه عرضه شدند بتونی سهم اضافه کنی 

من اصلا هیچی از بورس نمیدونم اینها خیلی برام  نامفهومه دلم میخواست وارد بورس بشم ولی شهرستان م ...

منم هیچی از بورس نمیدونم و وقت کلاس رفتن ندارم یه سر به کانال بورس از صفر تالار بورس بزن من خیلی چیزارو یاد گرفتم از اونجا

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
شما کارهای ثبت نام رو انجام بده در سامانه سجام و کارگزاری و بعد فقط عرضه اولیه بخر و اینجا فکر اقتصا ...

مرسی عزیزم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

سلام.عصرتون بخیر.

من به توصیه شما،چند ماه پیش کارگزاری آگاه ثبت نام و کد بورسی گرفتم،از اون موقع تا حالا اصلا" هیچ پیغامی مبنی بر ارائه ی عرضه اولیه برام نیومده،در حالیکه خودشون گفتند اطلاع میدیم.الان سر زده اومدم بعد چند وقت تو تایپیک  شما،اصلا" شوکه شدم که این همه عرضه اولیه بوده و من بی خبر!!

ضمن اینکه کد بورسی رو هم فراموش کردم، فقط کد کاربری که تو ایمیل بود رو میدونم(رمز عبور و کد بورسی رو فراموش کردم)!

هرچی هم به کارگزاری تماس میگیرم (۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰)،اصلا"وصل  نمیشه!!!

لطفا" راهنمایی بفرمائید.

ببخشید طولانی شد.

2706