2737
2734
عنوان

کسی نوره برابچه استفاده کرده؟ 🤔

814 بازدید | 19 پست

دخترم بسیارپشمالوعه طوری که پوستش معلوم نیست، ژن پدریش اینطوریه، خواهرشوهرم لیزر هم رفت تاثیر آنچنانی نداشت روش، کلاپدری پشمالوعن، حالامیخام بذادخترم نوره بزنم به دست وپاش، اصلالباس آستین کوتاه یاشلوارک ودامن نمیپوشه میگه نمیخام بدنم موداره دوست ندارم، چرادخترخالم نداره، چرادوستتم ندارن، هرچقدرهم گفتم که کسایی که بدنشون موداره باهوشترن، یابعداکه مامان شدی نامرعی میشن بازم فایده ای نداره، میخام بببنم کسی نوره زده به دست وپای بچه، دخترم هفت سالشه 

اخی پسرخاله منم داره خیلی بدش میاد

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 

اخی چقد کوچیکه ..چرا اینو پیشش بزرگ جلوه دادی که حساس بشه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سنش کمه

به نظرم فعلا با حرف حواسشو پرت کن یادش بره

دختر من بزرگتره من از الان نگرانشم که با موهای زائدش چیکار کنم

اما کلا میگن موم سرد برای نوجوونا موثرتره

بازم بهتره از یه مشاور کمک بگیری که اعتماد به نفسشو از دست نده

🖤 
اخی چقد کوچیکه ..چرا اینو پیشش بزرگ جلوه دادی که حساس بشه

من جلوه ندادم گلم، توباشگاه ومهمونیابقیه رودیده، یابچه های دیگه میگن اااااا چقد موداری 😀😀😀😀اینم نارتحت میشه ،من میگم همه بچه هادارن مامان، میگه نههه دوستام ندارن، میگم اونایی که بیشتردارن باهوشترن، بازم دوست نداره لباس بازبپوشه خودشو جمع میکنه طفلی

دیدی یه سری سنگارو بلند میکنی یه عالمه مورچه زیرشه بعد تخماشونم هست،نمیدونما ولی مامانبزرگم میگه اون تخم مورچه رو بزنی به بدن بچه مو در نمیاد و یه نفرم میگفت زده به بچش بزرگ شده مو نداشته🤷‍♀️

با نسیمی دفتر ایام بر هم میخورد..
اخی پسرخاله منم داره خیلی بدش میاد

گناه دارن بابا،دخترمن لباسای دامن دارشو نمیپوشه، لباس بی آستین نمیپوشه، خب ارثیه دیگه دست من که نیست، حالا باید ببینم چجوری میشه نابودشون کنم، دلم میسوزه غصه میخوره، فک میکنه خیلی چیز بدیه مو 

2738
دیدی یه سری سنگارو بلند میکنی یه عالمه مورچه زیرشه بعد تخماشونم هست،نمیدونما ولی مامانبزرگم میگه اون ...

نوزادبود زدم براش، بگو یه ذره کم بشه، اصلااا، شوهرم اینا تاتخم چششون مودارن، پر وکلفت، بیچاره دخترامون پشمالوی سبیل کلفتن براخودشون 

این قدیمی ها واردن به این چیزا روغن مورچه فک کنم خوب باشه

زدم براش تاثیری روش نداشت که، حالادارم روی نوره تحقیق میکنم که اگه ضررنداشته باشه براش بزنم، هم درد نداره هم راحته وبی ضرره تقریبا 

نوزادبود زدم براش، بگو یه ذره کم بشه، اصلااا، شوهرم اینا تاتخم چششون مودارن، پر وکلفت، بیچاره دخترام ...

عزیززززم،حالا ببین اگه نوره ضرر داشت با یه سری مواد طبیعی مثل دارچین و اینا موهاشو رنگ کن،ما مدرسه میرفتیم یه سری از بچه ها با دکلره موهای صورتشونو رنگ میکردن که البته واسه بچه خیلی ضرر داره شما راه طبیعی ترشو پیدا کن امتحان کن

با نسیمی دفتر ایام بر هم میخورد..
2706