2737
2734

سلام دوستان من بارداری اولم هست و خیلی میترسم ،خواااااااااااااااااااااهش میکنم اگه میتونید جواب من روبدید،تا حالا دیدید کسی بتونه با سزارین ۵تا بچه بیاره؟یعنی اینکه میگن باسزارین فقط میشه۳تا بچه آورد درسته؟عمه من بجز زایمان اول که طبیعی بود،چهارتا زایمان بعدش سزارین بود،این تصادفیه؟آخه شنیدم چسبندگی رحم تو سزارین حتمیه،کسی هست که چندبار سزارین کرده باشه و چسبندگی نگیره؟ورزش یا دارویی هست که مانع بشه؟چسبندگی رحم حتما جلوی بارداری رو میگیره؟نوع بخیه و قوه مادر ربطی به چسبندگی داره؟شکم بند باعث چسبندگی میشه؟من بچه زیاد میخوام اما دوست دارم سزارین شم،کارم شده گریه ،چیکار کنم؟من قم زندگی میکنم اگه بیمارستان و پزشک خوبی میشناسید معرفی کنید پولش مهم نیست فقط میخوام بتونم با امنیت کامل حداقل پنج تا بچه با سزارین بدنیا بیارم،اگه با فاصله کمتر بچه بیارم مشکل کمتر میشه؟

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
سلام دوستان من بارداری اولم هست و خیلی میترسم ،خواااااااااااااااااااااهش میکنم اگه میتونید جواب من ر ...

عزیزم من تا چهارتا سزارین هم تو دوستام دیدم

ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانما خط بخیه زیر خط کش بیکینی هست؟ میخوام بدونم زیر شکم رو اپیل کنم کافیه یا باید پایینترم بکنم؟

ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
2728

خانما به نظرتون الان بیمارستان نجمیه سزارین رو قبول میکنه؟ کسی دکتر خوب تو شهرری میشناسه که بیمارستان نجمیه یا مردم باشه و سزارین رو قبول کنه؟

تنها چیزی که تو زندگی بدون تلاش به دست میاری,  شکسته...!
2738

آقا من یه اعترافی بکنم من به شدت طرفدار سزارین ام. هم طبیعی انجام دادم هم سزارین ولی وااااقعا سزارین عالیه اصلا هیچی نمی فهمی از درد. یکم فقط درد بخیه داری تا چند روز که اونم خوب میشه. من پیش دکتر غزاله موسوی زاده سزارین کردن  خیلی کارشون خوبه

سلام دوستان من بارداری اولم هست و خیلی میترسم ،خواااااااااااااااااااااهش میکنم اگه میتونید جواب من ر ...

سکان جان همسایه ما پنج بچه پشت سرهم با سزارین آورده الانم هیچ مشکلی نداره . دکترشم شبیری بوده . دوتای آخری رو هم رفته بیمارستان گلپایگانی. البته خیلی درگیر دکتر یا بیمارستان خاصی نبوده 

سکان جان همسایه ما پنج بچه پشت سرهم با سزارین آورده الانم هیچ مشکلی نداره . دکترشم شبیری بوده . دوتا ...

خیلی خیلی ازت ممنونم عزیزم

منم آخرش سه تومن دادم و تو بیمارستان گلپایگانی با دکتر شبیری سز شدم

ماه دیگه گل پسرم یه ساله میشه

تاالان که از سز خیلی راضی ام

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
خیلی خیلی ازت ممنونم عزیزم منم آخرش سه تومن دادم و تو بیمارستان گلپایگانی با دکتر شبیری سز شدم ماه ...

خواهش میکنم . سز اختیاری شدی ؟ شبیری دستمزد جدا هم گرفت تو مطب ؟

منم ان شاالله شهریور سز میشم تو بیمارستان گلپایگانی.راضی بودی از بیمارستان ؟

خواهش میکنم . سز اختیاری شدی ؟ شبیری دستمزد جدا هم گرفت تو مطب ؟ منم ان شاالله شهریور سز میشم تو بی ...

آره عزیزم اختیاری بود و گرفت

ایشالله نی نی شماهم سلامت بدنیا بیاد

2706