2726

بیاین از تجربیاتتون بگین. آخه بعد از بچه دار شدن آدم نمیتونه درست حسابی به خودش برسه

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

میخوام جذاب نباشممم😑😑 شب تا صبح هزار بار بیدار میشم بچه رو دوباره میخوابونم. غذا میدم جاشو عوض میکنم باهاش بازی میکنم. باباش یه دقیقه براش وقت نمیزاره همه کارهای بچه با منه😔😔

یا رفیق من لا رفیق له 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام جذاب نباشممم😑😑 شب تا صبح هزار بار بیدار میشم بچه رو دوباره میخوابونم. غذا میدم جاشو عوض میک ...

😂😂😂 دقیقا مث من

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2728

بابا من سه روزه از صبح لاک میزنم ارایش خوب و لباس و دستبند و گردنبندمو عوض میکنم شوهرم سی ثانیه نگاه نمیکنه

یه سه ساله دارم یه ۱۱,ماهه

بازد بالاخره طرف ادمم پایه باشه ادم انگیزه داسته باشه

البته من این روزا واسه روحیم میکنم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
خودت باش خودت ار همه چیز جذاب تری😍😍😍

خودمم😆

بابا من سه روزه از صبح لاک میزنم ارایش خوب و لباس و دستبند و گردنبندمو عوض میکنم شوهرم سی ثانیه نگاه ...

قبول دارم،ولی شوهر من دوس داره مرتب باشم آرایش کنم تو خونه و... ولی من بخاطر بچه نمیتونم

قبول دارم،ولی شوهر من دوس داره مرتب باشم آرایش کنم تو خونه و... ولی من بخاطر بچه نمیتونم

بچت پنج شش ماهه شه یکم بهتر میشه وقت میکنی

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
بچت پنج شش ماهه شه یکم بهتر میشه وقت میکنی

بچم ۱سال و ۳ماهشه😂😂😂

اگه شوهرا کمک کارای خونه بکنن آدم وقت داره به خودش برسه من روز اول عید اصلن نتونستم حموم برم.الان که ...

شوهر من کمک میکنه برا کارای خونه ولی حین کار انقققدر غر میزنه که عصبی میشم