2726
ببین هنوز ازدواج نکردیم ولی توگذشتم یه اتفاقاتی افتاده میخوام بهش بفهمونم که دیگ اون ادم قبلی نیستم

گذشته ربطی به الان نداره 

شما با ادم بی ننطقی ازدواج کردی عزیزم 

تقصیر تو نیست

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ چیز به اندازه اعتماد مهم نیس.اعتماد اصلیه که اگه نباشه باید در این زندگی مشترک رو گل گرفت

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
ببین گلم اگر توی اون قسمت از زندگیت هنوز با نامزدت اشنا نشده بودی پس به ایشون مربوط نیست و بهتر بود ...

اخه پسر همسایمونه از همه چی خبر داشت
منم همه چیو بهش توضیح دادم
ولی هرچی میشع میگ گذشتت اینجوری بوده اونجوری بوده میگ ازکجا معلوم دوباره تکرارنکنی
منم میخوام بهش ثابت کنم که توگذشته خیلی اشتباه کردم ودیگ نمیخوام تکرارشون کنم

2728
ببین هنوز ازدواج نکردیم ولی توگذشتم یه اتفاقاتی افتاده میخوام بهش بفهمونم که دیگ اون ادم قبلی نیستم

لازم نیست کار خاصی بکنی

عقیده و نظر پنهانی و واقعی هر کسی رو نمیشه تغییر داد

فقط ازین به بعد کار درستو انجام بده و بهونه دستش نده

یعنی شما حاضری با یکی ازدواج کنی که در گذشته هزار جور کثافت کاری داشته؟

هرجور ثافط کاری نداشتم فقط یه نفرو دوس داشتم
بعدشم مهم اینه که الان دیگ اون ادم نیستم

اخه پسر همسایمونه از همه چی خبر داشت منم همه چیو بهش توضیح دادم ولی هرچی میشع میگ گذشتت اینجوری بود ...

تو سعیت رو بکن. همین که میخوای جبران کنی معلوم هست که دوستش داری و قابل اعتمادی

ولی اگر دیدی ادمی هست که هی به روت میاره و با وجود اینکه تو دیگه تکرار نکردی هی میگه اگه اونطوری بشی چی، بیخیال شو و بذارش کنار

Dance me to the end of Love...

اره.ما اول باهم دوست بودیم چون دوستی جدی نبود من درحد دوست اجتماعی با ی نفر دیگه ام بودم بعد شوهرم فهمیدو این اولین بی اعتمادیش بود بعد دیگه اونموقع خیلی عاشق بود خودبخود دوباره اعتماد کرد باز تو سال اول این اعتماد به بدترین شکل ممکن از بین رفت اما بعد یکی دوسال خیلی بهم اعتماد کرد الانم ک ۶ساله ازدواج کردیم از لحاظ مالی ک همه چی به اسم منه از اونیکی لحاظم ک خودم هرجا بخوام برمو اینا چیزی نمیگه اعتماد داره.طول کشید تا دوباره اعتماد کنه خیلی سخت بود ی دوره حتی نمیزاشت تنها بیرون برم یا ارایش کنم یا حتی لاک اما الان از همه نظر راحتم بنظرم چون خیلی عاشق بود باز اعتماد کرد

محکم بشین دلم این دور اخره
2706