2726

امشب خونه مامانم مامانم یکی 50 تومن بهمون عیدی داد گفت دستش نزنین و جمع کنین مثلا

قبلا وقتی یه پولی کادو میدادن یا یکی میداد میداد به من میگفت تو جمع کن 

حالا با این که خسارت زده و تو دعوا گوشیشو شکوند وقتی رسیدیم خونه گفتم عیدی رو به به من 

بهش برخورد و قایم کرده بود گفت نمیدم 

قبلا این اخلاق و نداشت اما تازگی تا یکی یه پولی میده جو گیر میشه. 

با این که میدونه همیشه تو زندگی جمع کردم و زن ولخرجی نبودم اما خیلی به درد اومدم که باهام تو منی داره پولشو قایم کرده بود.

باهامون تو مني داره!!!!!

بسم الله!😐😐😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید دستش خالیه

البته۵۰تومن ارزش درگیری ذهنو نداره

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728
من تومنی رو یه چیز دیگه خوندم خااااااک بر سر منحرفم👐

😂😂😂😂😂منم اولش

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
اون که بله اما زن و شوهر که بینشون نباید مال تو و مال من باشه.

عزیز اگه بینتون مال تو ومن نبود الان شمام نباید این حرفو میزدی..پس از طرف شمام این حس هست

عزیز اگه بینتون مال تو ومن نبود الان شمام نباید این حرفو میزدی..پس از طرف شمام این حس هست

من لجم گرفت اون پولشو قایم کرده بود آخه ما شریک یه زندگیم یعنی چه چرا زورش میومد.

من لجم گرفت اون پولشو قایم کرده بود آخه ما شریک یه زندگیم یعنی چه چرا زورش میومد.

😐😐😐شما صحبت منو خوندی کلا؟؟

الان ک لجت گرفته اون پولو ب تو نداده وتو خواستی بگیری قائم کرده..دقیقا خودتم همین مدلی هستی

الانم نمیدونی چرا شوهرت قایم کرده برو ازش بپرس

اوووه، چقدر از کاه کوه میسازید، حالا انگار چقدر هست، تازه اگر زیاد هم بود نباید حساس می‌شدی پول خودش ...

خب من میگم زن و شوهر که نباید مال من و تو کنن از این که قائم کرده بود لجم گرفت

2706