2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماه پیش دوروز بعد تموم شدن پریودم رابطه بدون دخول داشتم وباکرم ولی احساس کردم موقع ارضاع شدن نامزدم روی واژنم ریخت ی ربع بعدش قرص اورژانسی خوردم یکیشو همون لحظه یکیشو اشتباهی 4ساعت بعد خوردم ترسیدم گفتم شاید تاثیر نذار ساعتشو اشتبا خوردم فردا باز قرص خریدم اینبار دوتاشوباهم خوردم هفت روز بعدش ینی 3اسفند لک بینی داشتم وبعد خونریزی اما کم بود مثل پریدی نبود حجمش 7یا9 روز طول کشید خونریزیمم ولی حجمش اندازه پریودی نبود امکان داره حامله باشم

2731

کلا نمازهای مستحبی رو میشه نشسته خوند ولی ثوابش کمتره

حالا تو که تو این شرایطی عیب نداره بخون ثوایش  زیاده منم دعا کن باردار بشم 😥

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
2738
بله التماس دعا اتفاقا میگن از امشب اگه میتونید چله نماز شب شروع بشه خوبه

چرا ؟؟

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
عزیردلم قبول باشه بله چون مستحبه میشه

البته نماز واجب هم اگر خودش یا جنین اذیت بشه درستش اینه که نشسته بخونه که آسیب نبینن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ماه پیش دوروز بعد تموم شدن پریودم رابطه بدون دخول داشتم وباکرم ولی احساس کردم موقع ارضاع شدن نامزدم ...

اصولا قرص جلو حاملگیو میگیره. من تا حالا نشنیدم کسی قرص بخوره و حامله شه. الان چن روز گذشته؟ بهد ی هفته تا ده روز میتونی از بدی. 

لایک نکنید اه
ماه پیش دوروز بعد تموم شدن پریودم رابطه بدون دخول داشتم وباکرم ولی احساس کردم موقع ارضاع شدن نامزدم ...

نه

2706