2733
2734

من براي جوش انداختم ولي صورتمم پوستش يكم روشن تر شد

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الکی خون خودتونو دستکاری نکنید چون خطرناکه جای اون لیزر و چیزای دیگم هست

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738
واقعا تاثیری داشت برا جوشات؟ نترسیدی؟آخه کلا من از حیوونا میترسم اگه وول بخوره رو بدنم میترسم

اررررررره عاااالي بود دفعه ي اول خودمم به شدت ميترسيدم ولي ديگه دل و زدم ب دريا 

ول نميخوره رو بدن ثابته

الان جوري شده دوست دارم هفته اي بندازم 

جوشام و لكام عالي رفتن پوستم اصلا باز شد

ولي در كنارش بهم دارو و صابون اينا هم داد

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
اررررررره عاااالي بود دفعه ي اول خودمم به شدت ميترسيدم ولي ديگه دل و زدم ب دريا  ول نميخوره رو ...

چه خوب ممنون عزیزم

من واسه  رفع تیرگی زیر بغل میخوام خودم سفیدم اون قسمت تغییر رنگ داده بنظرت موثر باشه برام؟

و اینکه چندبار انجام بدم خوبه

نی 
چه خوب ممنون عزیزم من واسه  رفع تیرگی زیر بغل میخوام خودم سفیدم اون قسمت تغییر رنگ داده بنظرت ...

نميدونم اونجا رو بايد بري خودش تشخيص ميده براي من يبار انداخت سه تا دفعه ي دوم گفت زالو احتياج نيس بايد حجامت كنم صورتت و جاي خوب بري حتما نتيجه ميگيري

نميدونم اونجا رو بايد بري خودش تشخيص ميده براي من يبار انداخت سه تا دفعه ي دوم گفت زالو احتياج نيس ب ...

مرسی گلم

صورتم جوش نداره. واسه اون قسمتم از متخصصش میپرسم پس

مرسی بابت راهنماییت🌷

نی 
آره هست ولی ۳ ۴ تومن باید واسه یه چیز ساده خرج کنی که همه توانایشو ندارن

خب واجب تر از سلامتیت که نیس

خون نباید الکی دست کاری بشه باید تحت نظر پزشک مجرب باشی که تائید کنه زالو بندازی یا نه 

لیزرم فک نکنم اونقدرا گرون باشه ها یه بیکینی یه زیر بغل نهایتا 

قسمت بزرگی از پوستت که نیس

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
چه خوب ممنون عزیزم من واسه  رفع تیرگی زیر بغل میخوام خودم سفیدم اون قسمت تغییر رنگ داده بنظرت ...

ببخشیدعزیزم. منم مشکل تورودارم ولی همینجاخوندم یکی گفته بود زرچوبه وارد و کشک و قاطی کن بزن ب تیرگیا تا ی ماه مرتب من الان چهارروز دارم میزنم پوستم دوسه درجه روشن شده

دخترباید قرتی باشه باهر اهنگی زرتی پاشه   
ببخشیدعزیزم. منم مشکل تورودارم ولی همینجاخوندم یکی گفته بود زرچوبه وارد و کشک و قاطی کن بزن ب تیرگیا ...

زرد چوبه و آرد؟

آخه این راه های خونگی خیلی دردسر داره آخرم‌نمیدونم‌جواب بده یانه

اگه واقعا برات موثر بوده استفاده کنم

نی 
2706