2726
عنوان

کیا کرونایی داشتن تو خونه خوب شد؟

426 بازدید | 33 پست

دوست همسرم تبش بالاست. اما مشکل تنفسی نداره. فعلا بیمارستان نرفته بیشتر آلوده نشه. غیر از استامینوفن و پاشویه چه کردید؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر کی میدونه توروخدا اولین علامتش چیه من دو روز گلودرد داشتم بعد آبریزش بینی و بدنمم درد میکنه نکنه ...

نه بابا کرونا ویروس تنفسی گلو درد و ابریزش نداره بیشتر سرفه و تب شذید

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

پدر و مادر من به فاصله یک هفته گرفتن

تا میتونه مایعات بخوره

و حتما مایعات گرم باشه هر یکربع حداقل نصف لیوان آب ولرم بخوره

اسفند دود نکنه که گلوش تحریک نشه

مولتی ویتامین ایرانی بگیره و روز یدونه بخوره

سوپ ساده با آب لیموترش تازه فراوون بخوره

و تا میتونه استراحت کنه

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
نه بابا کرونا ویروس تنفسی گلو درد و ابریزش نداره بیشتر سرفه و تب شذید

وای خدا کنه علائمش اینا که من دارم نباشه دارم سکته میکنم از ترس

یه ماه خونه بودم چهارشنبه رفتم بیرون همش میگم نکنه اینا علائم اولشه یا نکنه گرفتم تو دوره نهفتگیه

هر کی میدونه توروخدا اولین علامتش چیه من دو روز گلودرد داشتم بعد آبریزش بینی و بدنمم درد میکنه نکنه ...

با تب و لرز شروع میشه

سردرد و چشم درد و استخون درد شدید

آبریزش و سرفه

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا

ترامپ نسخه پزشکی پیچید

توئیت دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا که به ظاهر برای درمان کرونا تجویز شده است:  

🔺 هیدروکسی کلروکین (HYDROXYCHLOROQUINE) و آزیترومایسین (AZITHROMYCIN)، به همراه یکدیگر، شانس واقعی دارند تا به یکی از موثرترین داروها در تاریخ این رشته تبدیل شوند. سازمان غذا و دارو به یک دستاورد بزرگ رسیده است - از شما متشکرم! امیدواریم هر دو آنها به سرعت مورد استفاده قرار بگیرند. مردم در حال مردن هستند، سریعتر اقدام کنید، رحمت خدا بر همگان.

@akhbar_montakhab

2706