2726

سلام سال نو مبارک

سخت نبود؟

قبول شدید؟

ممنون میشم بیشتر توضیح بدید  

بله ..خاله من..راحتم قبول شد از عید ب بعد خوند 3 هزار شد ..دانشگاه ملی هم میخونه..بچه های تجربی باهوشن معمولن توی رشته ی انسانی موفق میشن

اگه عرزشی و خاله زنک و به همه بپری لطفن پیاممو ریپ نزن  
بله ..خاله من..راحتم قبول شد از عید ب بعد خوند 3 هزار شد ..دانشگاه ملی هم میخونه..بچه های تجربی باهو ...

جووووووووووووون

یعنی از عید به بعد برا انسانی خوند؟

چند سالشونه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین بچه های تجربی خیلی تجزیه تحلیل خوبی دارن ..ولی انسانی ن ..واسه همین انسانی کنکور بدن تنیجه خوبی بین باقی بچه ها میگیرن

خاهش     واسه چ  رشته ای میخونی؟

تجربی امسال سال اولمه

عاشق تربیت معلم هستم

بله ..خاله من..راحتم قبول شد از عید ب بعد خوند 3 هزار شد ..دانشگاه ملی هم میخونه..بچه های تجربی باهو ...

خب چطوری خوند منم میخوام بخونم هدفمم فرهنگیانه 

یکی رو دارم که با دنیا عوضش نمیکنم   خدایا مراقب عشقم بااااااش  
کنکور تجربی میخوای بدی یا انسانی؟؟ 

امسال تجربی اگه قبول نشدم سال بعد انسانی

خب چطوری خوند منم میخوام بخونم هدفمم فرهنگیانه 

نمیدونم والا..ولی خیلی هم نخوند..اما ی سری درسا ک برا کنکور مهم تر بودن رو خوب خوب خوند  توی کنکورم خوب زدشون با همونا تونست قبول شه

امسال تجربی اگه قبول نشدم سال بعد انسانی

عزیزم چرا داری اینکارو میکنی؟ میدونی امسال چقدر تربیت معلم میگیره آموزش پرورش؟ پریشب قطعی شد 30000 تا میگیره. از انساانی راحت قبول میشی. من خیلی مشکل دارم تو زندگیم متاهل هم هستم ولی الان از صفر میخوام شروع کنم از تجربی اومدم انسانی. من میگم میومدی انسانی بهتر بود. تجربی رقابت زیاده شاید خدای نکرده رتبت بالا بیاد نیاری. ولی تو انسانی با 80000 پارسال راحت قبول شد انسانی. درضمن پارسال دوست صمیمی از 20 فروردین شروع کرد انسانی خوندن.. از صفرا صفر... بعد رتبش شد 4000 و الان دانشجو فرهنگیان شیرازه 😊 

همه میگن غیر ممکنه تا اینکه تو ممکنش کنی و بگی غیر ممکن نیست 😊

نمیدونم والا..ولی خیلی هم نخوند..اما ی سری درسا ک برا کنکور مهم تر بودن رو خوب خوب خوند  توی کن ...

فرهنگیان قبول شد؟؟؟ 

2706