2733
2734
عنوان

کندن جوش و زخم کردنش

583 بازدید | 6 پست

من اوایلی ک صورتم شروع کرد ب جوش زدن اصلا دست نمیزدم ولی ۳سالی هست ک هرجا جوشی دربیاد میکنمش عادت کردم و خیلی بده

مثل ناخن خوردن بچه ها دست خودم نیست 

جوشها ک کم نمیشن لکهای زخمم اضافه میشه بیشتر عصبی میشم

راه حلی چیزی؟

عصبی بشم ک اوضاع بدتره

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

یه مدت اصلا سمت آینه نرو مگه در مواقع ضروری دستکش دستت کن

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مدت اصلا سمت آینه نرو مگه در مواقع ضروری دستکش دستت کن

اصن جلو اینه باشم یا نه فرقی نداره

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2731
منم مثل خودتم .

حداقل راهی واسه جوش و لکه های قهوه ایش؟

منم دقیقا همین کارو میکنم😢

☹☹☹

اصلا سراغ درمان این حالت رفتین؟؟