2726
عنوان

لباسشویی میخوام بگیرم دوقلو😔

147 بازدید | 12 پست

تازه خونه ساختیم وکمدوکابینت زدیم وخلاصه کلی زیرخرج رفتیم حالامیخوام برم توخونم بشینم ولی لباسشویی ندارم بنظرتون دوقلوبگیرم فعلن یاصبرکنم اتومات شوبخرم دوقلوداریدراضیدازش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان همون دوقلوهم 2 تومن قیمتشه.

بدنیست فقط دیگه لازم نیست خونت اهنگ بندری بزاری،خودش برات میزنه

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2728

دو قلو هم خوبه ، فقط یکم زحمتش بیشتره ولی خوب یه مزیت هایی هم داره مثلا هرچقدر که میلت باشه می تونی لباس بندازی داخلش ، منظورم اینه که ماشین اتوماتیک رو برای یدونه لباس نمی تونی روشن کنی ، باید صبر کنی جمع بشن ولی دوقلو ها اینطوری نیستن ، بعدم چون سرشون از بالا باز میشه چیزای بزرگتر رو راحت تر میشه انداخت داخلشون . خوبم میشورن  ، کارشون مشکلی نداره

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
دو قلو هم خوبه ، فقط یکم زحمتش بیشتره ولی خوب یه مزیت هایی هم داره مثلا هرچقدر که میلت باشه می تونی ...

واقعن خوبه اخه اگه دوقلوبگیرم مجبورم چن سالی داشته باشمش ولی خب بازبهترازبادست شستنه

دارین شماازش یعنی اصلن بدردنمیخوره بنظرت

اره داریم.

خوب میشوره فقط پرسروصداست

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
واقعن خوبه اخه اگه دوقلوبگیرم مجبورم چن سالی داشته باشمش ولی خب بازبهترازبادست شستنه

ببین من تو خونه بابام یه مدت داشتیم ، واقعا کارش فرقی با اتوماتیک نداره فقط اینکه خودت باید آب و باز کنی و ببندی و اینا ، پودر هم همون پودر دستیه . اتفاقا بعضیا میگن این دوقلو ها بهتر هم می شورن . باز خودت می دونی ولی ما اون موقع راضی بودیم

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم