2726
عنوان

وااااااااااای یه سوتی خیلییییی بد دادم😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 107 پست
چون با خود اینستا عکس گرفته بود فک‌کنم‌اینطوری شد نمیدونستم منم

نمیفهمه مگر دوستت بهش گفته باشع راه دیکه ای نداره🍭😐😐

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار یپسره برای دوستم تو دایرکت عکس خودشو فرستاد ، دوستمم اسکرین گرفت که به بقیه نشون بده ، پسره ا ...

چجوری میفهمن ینی اینستا میگه که اسکرین‌گرفت؟۰🍭😐

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2728

شات بگیری توی اینستا میره پیام که فلانی شات گرفت

حرفت رو رو بزن ولی تند نزن اصلا تند بزن ولی اروم بزن  نهایت حرفتو ناشناس بزن https://t.me/Harfmanrobot?start=64398172 
شات بگیری توی اینستا میره پیام که فلانی شات گرفت

عجب این همه شات زدیم نمیدونستیم ☹☹☹🍭

پسره فرستاده

میگم دیگه

عکس فرستاده استارتر بدون اجازه اسکرین گرفته

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

نمیدونم من خودم اینستا ندارم . ولی فک کنم چون از عکسی که تو دایرکت فرستاده عکس گرفته براش پیغام رفته وگرنه اگه از استوری عادی عکس بگیرن اینطور نمیشه

تو دایرکت بود اخه😐 وای جمعش کردم گفتم منو دوستم صمیمیم واسه اون فرستادم گفت چرا عکسمو واسه بقیه م ...

اها

حرفت رو رو بزن ولی تند نزن اصلا تند بزن ولی اروم بزن  نهایت حرفتو ناشناس بزن https://t.me/Harfmanrobot?start=64398172 
2706